OD ODKRYWCA

Bramy kute

autor Luty 17th, 2016 Brak komentarzy
Bramy kute

Znana Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg proponuje Państwu szeroki wybór swoich artykułów.

Przedsiębiorstwo wykonuje różne przedmioty z w dużym stopniu przetworzonego artystycznie metalu, robiąc m. in. ogrodzenia, bramy, balustrady, kraty kute, latarnie stojące i również przyścienne, żyrandole do kościołów i również innych wnętrz.

Trudnimy się też rekonstruowaniem starych detali kowalskich. Wszystkie produkty, jakie wykonujemy dla naszych klientów, tworzymy w oparciu własnych, autorskich projektów, które dostosowujemy do życzeń i również wymagań zamawiających. Zwracamy także uwagę na to, żeby rzecz, jaki wykonaliśmy w naszej pracowni, doskonale komponował się z wnętrzem, w którym będzie on funkcjonował.

Realizujemy też wszelkie indywidualne i również nietypowe zlecenia w zakresie kowalstwa artystycznego. Mamy możliwość podjąć się zasadniczo każdego zadania, jesteśmy otwarci i również entuzjastycznie doradzamy naszym klientom, rozwiewając ich wątpliwości. Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg posiada uprawnienia konserwatorskie w zakresie kowalstwa artystycznego wydane przez wojewódzkiego konserwatora zabytków i również tym samym nasza firma, o ile zachodzi tak potrzeba, wykonuje również prace konserwatorskie.

Paramy się też wystrojem wnętrz obiektów sakralnych. Projektujemy i również wykonujemy kraty kute, kute żyrandole, kinkiety, świeczniki i również inne elementy dekoracyjne. Do naszej pracy podchodzimy sumiennie i również profesjonalnie, zależy nam bowiem na uznaniu i również zadowoleniu klientów.

Namawiamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kowalstwoszerlag.pl i również do zapoznania się z pełną ofertą naszej pracowni.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 21.11.2017 23:37:53)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 03.01.2018 23:05:21)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy