OD ODKRYWCA

Brykiet drzewny

autor Listopad 17th, 2015 Brak komentarzy
Brykiet drzewny

NOVA TRADE ma do zaoferowania Państwu dobrej jakości brykiet kominkowy, który znakomicie nadaje się zarówno do używania w kominkach, jak i w piecach. W pierwszej kolejności polecamy Państwu nasz brykiet RUF, który zrobiony jest z czystej trociny brzozowej (70%) a także z trociny sosnowej (30%). W sprzedaży mamy również brykiet kominkowy Pini Kay, który przeciwnie zaś zrobiony jest z trociny dębowo-bukowej, cieszącej się w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem.

Najważniejszą wartością w naszej firmie jest zwykle zadowolenie klientów, z tej racji staramy się zawsze zaoferować im jak najlepsze towary w bardzo atrakcyjnych cenach. Współpracujemy zarówno z klientami hurtowymi, jak i też klientami detalicznymi. Do wszystkich naszych klientów podchodzimy indywidualnie ze sporym zaangażowaniem. Nova-trade współpracuje nie tylko z krajowymi odbiorcami, lecz też z wieloma klientami z zagranicy. Naszą biomasę dostarczamy też do wielu elektrowni krajowych, co jest najlepszym potwierdzeniem dobrej jakości oferowanych przez nas towarów.

Na naszej stronie internetowej nova-trade.com.pl mogą Państwo zostać poinformowanym względnie więcej o naszej firmie, sprawdzić aktualną propozycję i taryfa celna a także w specjalnej galerii przypatrzeć się niektóre z naszych towarów. Oferowany przez nas brykiet kominkowy pakowany jest zawsze w bardzo wytrzymałe worki 10 kg. Wszystkim klientom zapewniamy transport biomasy. O ile nie wiedzą Państwo jaki brykiet wybrać z naszej szerokiej oferty sprzedażowej, to służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Skorzystaj z oferty NOVA TRADE wciąż współcześnie i przekonaj się tenże, że to owszem nasza firma proponuje najtańszy i w największym stopniu oszczędnościowy brykiet na rynku.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 21.09.2017 17:26:48)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 05.11.2016 00:59:32)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy