ŁóDź OD ODKRYWCA

Burgery Łódź

autor Maj 31st, 2017 Brak komentarzy
Burgery Łódź

Dla Cochise Burgery Łódź najistotniejsze są rozkoszne, ogromne i ożywcze jadło, które podajemy w naszej restauracji. W związku z tym nasze hamburgery Łódź są wyśmienite i duże – dokładnie takie, jakich potrzebują i łakną porządni Indianie i solidni Kowboje. Takiego klimatu nie znajdziesz nigdzie indziej w Łodzi. Naszą fajką pokoju to prawdziwie Indiański burger wykonany z najlepszego gatunku, odpowiednio wyselekcjonowanej 100% wołowiny z swojskimi bonusami i mocno chrupką bułką przenną!

Ale baczność – to wciąga! Jesteśmy przekonani, że gdy choć raz odwiedzisz nasze COCHISE BURGERY ŁÓDŹ – To wrócisz znowu – po smak, odpoczynek i klimat!

Atoli jest to jedno z kilku knajp serwujących jedzenie na mapie miasta Łódź, to jednak jest to miejsce wyjątkowe, bo związane z równie ponadprzeciętną osobowością. Określenie Cochise nie jest przypadkowe – pod nią kryje się pamięć o mocnym wodzu plemienia Apache, który nosił właśnie takie imię. To jego wytrwałość, bohaterstwo i poszanowanie tradycji zezwoliły na to, by tubylcze plemiona Ameryki Północnej mogą po dziś dzień czcić swoją kulturę i tożsamość.Nie sposób nie wciągnąć się tak imponującym, charakternym człowiekiem! Wierzymy, że podobne jak my zachwyceni działaniami wodza Cochise – tak samo i on olśniłby się kuchnią, którą mamy uciecha serwować pod szyldem nawiązującym do jego miana. Niestety – nie możemy już wezwać tego wspaniałego wojownika do nas na burgery Łódź – by cieszyć się jego charyzmą i ugościć jadalnym burgerem, ale za to możemy zaprosić Ciebie! Przybądź do Nas już dziś.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 12.01.2018 15:19:07)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Sprawdź ofertę naszego lombardu
Sprawdź ofertę naszego lombardu

Brak komentarzy

Rekrutacja łódź
Rekrutacja łódź

Brak komentarzy

Tresura psa Łódź
Tresura psa Łódź

Brak komentarzy

Zaoszczędź czas a my się tym zjamiemy
Zaoszczędź czas a my się tym zjamiemy

Brak komentarzy