DRUKARNIE, POLIGRAFIA OD ODKRYWCA

Drukarki do koszulek

autor Wrzesień 18th, 2017 Brak komentarzy
Drukarki do koszulek

Nasza firma para się profesjonalną obsługą z zakresu maszyn DTG. W naszej ofercie można znaleźć w tym także: drukarki flatbed, materiały eksploatacyjne, atramenty, tusze UV, czy urządzenia pomocnicze. Na naszej stronie internetowej capricorn.biz.pl, odkrują Państwo mnóstwo informacji o działalności, którą prowadzimy. Towary, które proponujemy są wysokiej klasy. U nas będą Państwo mogli nabyć w najlepszej cenie nową serię podkładów i również atramentów, które zapewnią najlepszą jakość a oprócz tego trwałość nadruków. Posiadamy również pełną gamę materiałów eksploatacyjnych marki DuPoint. U nas mogą Państwo nabyć najnowsze drukarki SmartJet.

To szalenie profesjonalne drukarki, które służą do bezpośredniego druku cyfrowego na odzieży włoskiej. Nadruk na koszulkach białych czy czarnych jest ekspresowy, ponieważ trwa ledwie 35 sekund! W drukarce użyto ciśnieniowy system zarządzania atramentem. Możemy wydrukować dekoracje na dwóch koszulkach w czasie jednego przebiegu! Drukarka jest sterowana przez odpowiednią aplikację.

U nas nabędą Państwo równiez w niezwykle rozsądnych cenach atramenty Image Armor. Posiadają one rząd pozytywnych opinii od ukontentowanych klientów. Cechują się wysoką trwałością. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo w tym także płyny czyszczące, atramenty, a oprócz tego podkłady renomowanego przedsiębiorstwa Armor E series. Są one kompatybilne z każdą głowicą EPSONA. Na zamówienie są sprzedawane produkty do zastosowań z innymi głowicami, na przykład: RICOH R-series. Oferujemy również drukarki UV, które oparte są na głowicy DX5. Jest tu doskonałe miejsce przesiadek jakości wydruku z niskimi kosztami. Zaletą jest to, że za niewielką cenę można zakupić świetnej jakości urządzenia. Namawiamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 19.10.2018 21:22:56)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Druk ulotek
Druk ulotek

Brak komentarzy

Drukarnia Wrocław
Drukarnia Wrocław

Brak komentarzy

Katalogi Toruń
Katalogi Toruń

Brak komentarzy

Drukarnia opakowań kartonowych
Drukarnia opakowań kartonowych

Brak komentarzy

Drukarnia
Drukarnia

Brak komentarzy

Drukarnia Poznań – Grzegorz Komisarek „Kom-Druk”
Drukarnia Poznań – Grzegorz Komisarek „Kom-Druk”

Brak komentarzy