OD ODKRYWCA

Gaz pieprzowy

autor Lipiec 31st, 2016 Brak komentarzy
Gaz pieprzowy

Czy chcesz poczuć się bezpieczniej gdziekolwiek jesteś? W szeregu przypadków wracasz do domu późnymi co wieczór oraz boisz się, że przypuszczalnie spotkać Cię coś nieprzyjemnego? Jeżeli tak idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie gaz pieprzowy!

Nasze przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 2015r., niemniej wcześniejsze doświadczenie oraz zaufanie naszych klientów zdobyliśmy na portalu aukcyjnym allegro.

W naszej ofercie znajdą Państwo gaz pieprzowy w dwóch wariantach:

-gaz obronny rodzaju CO zawierający kapsaicynem który jest w pełni skuteczny, gdy zostanie naniesiony wprost na twarz oraz oczy napastnika,

-gaz pieprzowy rodzaju SC CN obejmujący środek, który odparowuje. Gaz taki po naniesieniu go na odzież powoduje odparowanie oraz podrażnienie przeciwnika.

Wskazane jest zauważyć, że gaz obronny jest efektywny zawsze, bez względu na odczuwania progu bólu osoby atakującej.

Sprzedajemy również paralizatory, które są skuteczną formą zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa. Dzięki nim na sposób efektywny obezwładnią oraz unieszkodliwią Państwo napastnika

W naszym asortymencie znajduje się także gaz na psy, który po użyciu spowoduje silne podrażnienie śluzówki zwierzęcia, co będzie skutkowało tym, że pies przy bezpośrednim kontakcie z pewnością zaprzestanie ataku.

O ile, wiec poszukują Państwo skutecznej formy zadbania o bezpieczeństwo, koniecznie powinniście zapoznać się z naszą propozycją! Nasze artykuły są pełni legalne oraz skuteczne i na początek posiadają konkurencyjną na rynku cenę! Z naszych usług skorzystało już wielu klientów oraz każdy z nich wypowiada się o nas jedynie w samych superlatywach! Dołącz do nich również oraz Ty, a przekonasz się, że antynapastnik.pl to najlepszy sklep internetowy oferujący artykuły do samoobrony!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 19.11.2017 03:54:20)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 05.12.2016 02:40:44)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy