MEDIA I INFORMACJE OD ODKRYWCA PORTALE OD ODKRYWCA WIELKOPOLSKIE OD ODKRYWCA

Informacje z Szamotuł

autor 22 grudnia, 2012 Brak komentarzy
Informacje z Szamotuł

Szamotuły są pięknym miastem leżącym w województwie wielkopolskim. Ich historia się już prawie sześciuset lat! Jako, że jest to też stolica powiatu, to znajdują się w centrum wydarzeń Ziemi Szamotulskiej. Każdy, kto chce być zorientowany w tym, co się dzieje w Szamotułach zdecydowanie powinien zajrzeć do jednego z najlepszych serwisów informacyjnych regionu, czyli na iSzamotuly.pl

Ten serwis informacyjny powstał w roku 2011 i od tego czasu zdobywa coraz liczniejsze grono stałych czytelników. Zapytasz zapewne dlaczego? To proste: zawsze znajdziesz na stronach tego portalu najświeższe informacje z terenu miasta, gminy i powiatu Szamotuły.

Redakcja zawsze trzyma rękę na pulsie. Pisze o wszystkich aktualnościach z regionu Ziemi Szamotulskiej. Skupia się tylko na najważniejszych oraz najistotniejszych tematach. Nie szuka chwytliwych, tabloidowych historyjek, a dociera do ważnych, dla lokalnego społeczeństwa, informacji.

Sporo miejsca serwis poświęca kulturze i rozrywce Szamotuł. Zaczynając tutaj od repertuaru Kina Halszka, na różnego rodzaju koncertach kończąc. W tym powiatowym mieście odbywają się także pokazy mody, czy festiwale folklorystyczne.

Szamotulanie, można też tak powiedzieć, żyją wręcz sportem! MKS Sparta Szamotuły, to jeden z najstarszych klubów piłkarskich w Wielkopolsce, jeśli nawet nie i w całej Polsce! Piłka nożna stanowi bardzo ważny element sportowego krajobrazu Szamotuł, choć nie jedyny. Ostatnimi czasy bardzo popularna jest też siatkówka. Z jednej strony mamy UKS Szamotulanin, czyli dziewczęta świetnie radzące sobie na wielkopolskich parkietach, a z drugiej strony Nocne Turnieje Piłki Siatkowej, które gromadzą coraz więcej uczestników i kibiców. Rok rocznie odbywa się w Szamotułach także Super Puchar Polski w siatkówce kobiet, gdzie naprzeciw siebie stają dwie najlepsze drużyny w Polsce. Oczywiście impreza zawsze gromadzi sporą grupę fanów żeńskiej siatkówki.

Na iSzamotuly zawsze znajdziesz zapowiedzi oraz relacje z tych wydarzeń. Dlatego właśnie powinieneś zaglądać tam każdego dnia. Najlepiej z samego rana, do kawy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 46 (ostatnio: 09.12.2019 21:55:55)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 22.06.2016 05:22:51)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Złocieniec informacje
Złocieniec informacje

Brak komentarzy

Złocieniec zdjęcia
Złocieniec zdjęcia

Brak komentarzy

Niszczarki
Niszczarki

Brak komentarzy

Testy na prawo jazdy
Testy na prawo jazdy

Brak komentarzy

Darmowe ogłoszenia Jasło
Darmowe ogłoszenia Jasło

Brak komentarzy

Strony Internetowe Warszawa- od mizzo.pl
Strony Internetowe Warszawa- od mizzo.pl

Brak komentarzy