MEDIA I INFORMACJE OD ODKRYWCA PORTALE OD ODKRYWCA WIELKOPOLSKIE OD ODKRYWCA

Informacje z Szamotuł

autor Grudzień 22nd, 2012 Brak komentarzy
Informacje z Szamotuł

Szamotuły są pięknym miastem leżącym w województwie wielkopolskim. Ich historia się już prawie sześciuset lat! Jako, że jest to też stolica powiatu, to znajdują się w centrum wydarzeń Ziemi Szamotulskiej. Każdy, kto chce być zorientowany w tym, co się dzieje w Szamotułach zdecydowanie powinien zajrzeć do jednego z najlepszych serwisów informacyjnych regionu, czyli na iSzamotuly.pl

Ten serwis informacyjny powstał w roku 2011 i od tego czasu zdobywa coraz liczniejsze grono stałych czytelników. Zapytasz zapewne dlaczego? To proste: zawsze znajdziesz na stronach tego portalu najświeższe informacje z terenu miasta, gminy i powiatu Szamotuły.

Redakcja zawsze trzyma rękę na pulsie. Pisze o wszystkich aktualnościach z regionu Ziemi Szamotulskiej. Skupia się tylko na najważniejszych oraz najistotniejszych tematach. Nie szuka chwytliwych, tabloidowych historyjek, a dociera do ważnych, dla lokalnego społeczeństwa, informacji.

Sporo miejsca serwis poświęca kulturze i rozrywce Szamotuł. Zaczynając tutaj od repertuaru Kina Halszka, na różnego rodzaju koncertach kończąc. W tym powiatowym mieście odbywają się także pokazy mody, czy festiwale folklorystyczne.

Szamotulanie, można też tak powiedzieć, żyją wręcz sportem! MKS Sparta Szamotuły, to jeden z najstarszych klubów piłkarskich w Wielkopolsce, jeśli nawet nie i w całej Polsce! Piłka nożna stanowi bardzo ważny element sportowego krajobrazu Szamotuł, choć nie jedyny. Ostatnimi czasy bardzo popularna jest też siatkówka. Z jednej strony mamy UKS Szamotulanin, czyli dziewczęta świetnie radzące sobie na wielkopolskich parkietach, a z drugiej strony Nocne Turnieje Piłki Siatkowej, które gromadzą coraz więcej uczestników i kibiców. Rok rocznie odbywa się w Szamotułach także Super Puchar Polski w siatkówce kobiet, gdzie naprzeciw siebie stają dwie najlepsze drużyny w Polsce. Oczywiście impreza zawsze gromadzi sporą grupę fanów żeńskiej siatkówki.

Na iSzamotuly zawsze znajdziesz zapowiedzi oraz relacje z tych wydarzeń. Dlatego właśnie powinieneś zaglądać tam każdego dnia. Najlepiej z samego rana, do kawy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 45 (ostatnio: 02.05.2019 07:26:02)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 22.06.2016 05:22:51)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Niszczarki
Niszczarki

Brak komentarzy

Testy na prawo jazdy
Testy na prawo jazdy

Brak komentarzy

Darmowe ogłoszenia Jasło
Darmowe ogłoszenia Jasło

Brak komentarzy

Strony Internetowe Warszawa- od mizzo.pl
Strony Internetowe Warszawa- od mizzo.pl

Brak komentarzy

Czyj to nr telefonu
Czyj to nr telefonu

Brak komentarzy

Czyj to numer
Czyj to numer

Brak komentarzy