OD ODKRYWCA

Kabiny sanitarne

autor Wrzesień 12th, 2016 Brak komentarzy
Kabiny sanitarne

Sprzęt zaprojektowany do zapewnienia prywatności w publicznych łazienkach i również innych tego typu przestrzeniach ma obowiązek być wyprodukowany z bezpiecznych, solidnych materiałów, przyjaznych także co do wizualnym.

Kabiny sanitarne produkujemy wykonujemy, konstruujemy z myślą o tym, aby korzystanie z nich nie wiązało się z żadnym dyskomfortem. Wielokrotnie zdarza się bowiem tak, że tenże sam wygląd konkretnych pomieszczeń w łazienkach zniechęca w dodatku, aby je odwiedzić. Nasze produkty są zaś bardzo eleganckie, odporne i również łatwe do regularnego czyszczenia, dzięki czemu powinny świetnie spełnić swoją rolę.

Do perfekcji odnajdą się też one w takich obiektach jak basenowe przebieralnie, gdzie zapewnią niezbędną intymność w dodatku, aby bezproblemowo przebrać się w odpowiednią odzież. Dzięki w pełni spersonalizowanym pod kątem Waszego zlecenia rozmiarom, ich użytkownicy będą mieć wewnątrz niemało miejsca, co zapewni dodatkową swobodę i również pełen przepych użytkowania.

Modele wykonujemy w dwóch wariantach – z płyty wiórowej laminowanej oraz z płyty HPL. Pozwoli Wam to wybrać najlepsze rozwiązanie pod kątem Waszych oczekiwań.

Możecie też liczyć na przystępne ceny oraz wieloletnie doświadczenie. Na naszej stronie www umożliwiamy wykonanie pełnej wizualizacji danego rozwiązania, jak też pod kątem kolorystycznym, dzięki czemu w tej chwili na etapie projektu będziecie mogli sprawdzić, jaki dobór barw sprawdzi się najlepiej w Waszym przypadku.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości miło zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W naszej ofercie znajdziecie też Państwo jak też liczne okładziny czy elewacje. Polecamy się!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 05.05.2018 16:42:32)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 11.07.2017 01:17:33)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy