NARZęDZIA OD ODKRYWCA

Klucz dynamometryczny

autor Listopad 11th, 2016 Brak komentarzy
Klucz dynamometryczny

Firma King Tony jest wytwórcą narzędzi, który jest znany zarówno w naszym kraju, jak a także na całym świecie. Od przeszło czterdziestu lat przedsiębiorstwo zaopatruje w swoje artykuły klientów w różnych krajach, zaś na krajowym rynku działa od ponad 20 lat.

Główna produkcja narzędzi odbywa się na Tajwanie, stamtąd zaś jest transportowana do oddziałów w przeszło stu krajach na różnych kontynentach. Utensylia produkowane przez King Tony są doceniane w wielu dziedzinach przemysłu. W swojej ofercie przedsiębiorstwo posiada zarówno sprzęt ręczne, jak a także pneumatyczne, takie jak między innymi: klucze nasadowe, bity, wbijaki, klucze płaskie, nasadki, przedłużki, itp. Mało tego oferujemy także przybory samochodowe, skrzynki oraz szafki narzędziowe, oraz urządzenia warsztatowe.

Pracownicy firmy posiadają niemałe doświadczenie a także z radością podzielą się z klientami swoją wiedzą branżową, o ile jedynie będzie potrzebna pomoc doradcza. Narzędzia produkowane przez King Tony cieszą się bardzo dobrą opinią, są niezwyczajnie wytrzymałe a także dobre jakościowo, za sprawą czego mamy wysokie zaufanie zadowolonych klientów. Oferowane sprzęt przewyższają gatunkowo multum innych marek. Dzięki starannemu procesowi produkcji, oraz wykorzystywanym materiałom wysokiego gatunku, wszelki negatywny wpływ na środowisko został sprowadzony do minimalnego stopnia. Naszym celem jest jak najlepsze dostosowanie oferty produktowej do potrzeb nabywców oraz dostarczanie narzędzi a także akcesoriów, które będą odróżniać się jakością wykonania oraz wytrzymałością, by mogły służyć w warsztatach a także różnych miejscach gałęzi przemysłowej przez długie lata.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 31.03.2018 02:13:29)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Tanie elektronarzędzia
Tanie elektronarzędzia

Brak komentarzy

Narzędzia black&decker
Narzędzia black&decker

Brak komentarzy

Arburg
Arburg

Brak komentarzy

Www.awax-dia.com.pl
Www.awax-dia.com.pl

Brak komentarzy