OD ODKRYWCA

Księgowa radzi

autor Lipiec 10th, 2016 Brak komentarzy
Księgowa radzi

Obecnie nie jest łatwo wybrać biuro rachunkowe. Dużo zależy od tego co konkretna firma oferuje i czy posiada odpowiednie kwalifikacje. Obecnie wszystko ma znaczenie. Zaczynając od kawy jakie biuro serwuje na spotkaniu do oceny umiejętności i podejścia do klienta. Nikt nie chce powierzać swoich pieniędzy firmie która nie budzie jego zaufania. Ważne jest aby się zastanowić jak wybrać biuro rachunkowe.

Fajna księgowa to taka która wysłucha i pomoże. Szkoda że takich na rynku jest coraz mniej. Aktualnie styl korporacyjny i pseudo profesjonalizm dopadł wszystkich. Nie każdy jednak wie że mniejsze biura rachunkowe traktują swoich klientów zupełnie inaczej niż te średnie i duże.

Decydując się na biuro rachunkowe możesz zwrócić uwagę na parę istotnych elementów. Po pierwsze dowiedz się czy dane biuro jest w posiadaniu dokumentu Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów. Jest to elementarny dokumentu który zaświadcza o legalności działań biura. Drugim istotnym dodatkiem jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Czyli mówiąc prościej to popularne OC. Takie ubezpieczenie to dla klienta zabezpieczenie które gwarantuje że w razie problemów nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów. To bardzo ważne bowiem mimo zatrudnienia biura rachunkowego za błędy w rozliczeniu odpowiada podatnik a nie biuro.

Poza kwestiami profesjonalnymi dobre jest to aby biuro traktowało indywidualnie każdego klienta. Dobra księgowa wie kto jest jej klientem i jakie wymagania dany przedsiębiorca posiada. Księgowość nie może być wykonywana taśmowo. Ważną w sprawnie działającej współpracy jest dobra relacja której nie da się zbudować od tak.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 04.11.2017 16:07:48)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 28.10.2016 03:14:41)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy