OD ODKRYWCA

Modelowanie parametryczne Megacad

autor Grudzień 18th, 2016 Brak komentarzy
Modelowanie parametryczne Megacad

Nasze przedsiębiorstwo oferuje aplikację do projektowania dla specjalistów z różnych branż.

Megacad jest programem , który istnieje od 1989 roku. Za jego sprawą możemy ustawić oczekiwane parametry modelowania 3D. Na podstawie jednego projektu możemy tworzyć projekty alternatywne. Możemy dzięki niemu opierając się na dwuwymiarowej dokumentacji technicznej stworzyć modele 3D a oprócz tego 2D. Program staje się jeszcze bardziej powszechny na naszym rynku. Jest dostosowany nie tylko dla projektantów, lecz również dla mechaników a oprócz tego konstruktorów.

Dzięki dodatkowym aplikacjom, takim jak aplikacje do rozwijania blach, tworzenia modeli kinematycznych, projektowania konstrukcji stalowych a także aplikacje do sterowania obrabiarkami, praca z programem staje się jeszcze bardziej wygodna a oprócz tego przyjemniejsza.

Jesteśmy solidną a oprócz tego rzetelną firmą. Nasze usługi są doskonałej jakości, wykonywane zawsze na czas. O ile masz pytania czyli wątpliwości, skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.

Proponujemy miesięczną testową wersję programu Mega Cad, dzieki czemu będziecie mogli Państwo zaznajomić się z jego możliwościami przed zakupem pełnej wersji. Program ma bardzo multum funkcji a oprócz tego jest bardzo uniwersalny, tym samym bez wątpienia przyda się w każdej firmie projektowej i nie tylko.

W naszej propozycji znajduje się wersja CAD dla szkół-edukacyjna a także komercyjna, lecz nie różnią się one znacząco. Obie umożliwiają tworzenie dopasowanych do Twoich potrzeb projektów technicznych.Oferujemy audycja MegaCad w następujących wersjach: MegaCAD Lt MegaCAD 2D OEM; MegaCAD 2D; MegaCAD 3D.

Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółowym ich opisem na naszej stronie internetowej megacad.pl a także do nawiązania kontaktu.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 18.03.2018 23:04:13)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy