OD ODKRYWCA

Naprawa naczep

autor Wrzesień 24th, 2016 Brak komentarzy
Naprawa naczep

Jesteś zainteresowany usługami firmy wykonującej zabudowy ciężarowe? Znakomicie wiesz jak mocno jest znaleźć sprawdzonego, uczciwego i rzetelnego fachowca? Zupełnie nie wiesz komu mógłbyś zaufać i powierzyć to zagadnienie? Jeżeli tak koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą naszej firmy!

Zakład pracy Tramp działa na rynku od wielu lat i dzięki naszemu doświadczeniu, i również kadrze doświadczonych pracowników wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku produkcji nadwozi samochodów ciężarowych, stając się firmą cenioną i kojarzoną z starannie wykonaną pracą.

W naszej ofercie znajdą Państwo zabudowy: skrzyniowe, plandeki, kontenery, izotermy, chłodnie i lodownie, przyczepy, zabudowy specjalne. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, oferujmy windy i żurawie, i również wykwalifikowany serwis.

Znakomicie zdajemy sobie sprawę z tego jak grunt jest zadowolenie naszych klientów w takim razie do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy detal, bacząc, iżby wszystko było zrealizowane zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi producentów samochodów ciężarowych.

W celu zapewnianienia doskonałej jakości naszych usług współpracujemy z partnerami gwarantującymi rzetelność w interesach. Do grona naszych klientów należą dealerzy samochodów ciężarowych uznanych w świecie firm samochodowych, i również bezpośredni użytkownicy pojazdów wielu firm spedycyjnych, produkcyjnych, handlowych i usługowych. Dbamy, by nasi pracownicy byli odpowiednio zorientowani na aktualne nowości i oczekiwania stawiane przez rynek w takim razie zostali oni przeszkoleni w firmach belgijskich, czeskich, duńskich, holenderskich, niemieckich, francuskich i włoskich.

Jeśli, w związku z tym poszukują Państwo firmy oferującej zabudowy ciężarowe należałoby skontaktować się z nami! Zaufało nam już wielu klientów i każdy z nich wystawia nam tylko pozytywne referencję! Dołącz do nich również i Ty, a przekonasz się, że współdziałanie z nami to prawdziwa przyjemność!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 19.11.2017 04:05:02)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 13.11.2016 14:34:30)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy