OD ODKRYWCA

Nawozy dolistne na zboża

autor Styczeń 15th, 2016 Brak komentarzy
Nawozy dolistne na zboża

Przedsiębiorstwo AGREKO to sprawny nieprzerwanie od 2000 roku czołowy oraz solidny fabrykant nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu lat swoją ogromną wiedzą oraz doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO produkuje różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów takich jak m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany uniwersalny Trasvit, i również co niemiara innych podobnie popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do poprawienia plonowania oraz podniesienia jego jakości. Oprócz tego podwyższają odporność roślin na wszelkiego typu choroby pochodzące od grzybów, a równocześnie wysoko ograniczają wpływ suszy na wielkość zbiorów. Nasze nawozy są także szalenie uniwersalne, co szalenie ułatwia ich używanie w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to artykuły mikroelementowe, które przeznaczone są na początek do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo dokładnie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników niż niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez i również siarka, co wysoko wpływa na lepszą jakość zebranych plonów. Przedsiębiorstwo AGREKO stawia na początek na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo zgrzebny sposób produkt ten można zmodyfikować można w łatwy sposób zmodyfikować oraz z tej przyczyny zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 20.02.2018 18:57:24)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 06.11.2016 18:29:20)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy