OD ODKRYWCA

Obróbka stali nierdzewnej

autor Lipiec 7th, 2016 Brak komentarzy
Obróbka stali nierdzewnej

Firma Metalimpex od przeszło trzech dekad aktywnie działa na polskim rynku, co dało jej możliwość stać się liderem w branży usług z zakresu ślusarstwa, obróbki metali i spawania. Flagowym punktem naszego przedsiębiorstwa jest przede wszystkim obróbka stali nierdzewnej, w której to przodujemy między polskich firm. Wieloletnie doświadczenie i również ambitne podejście do pracy sprawia, że nasze usługi zawsze wykonywane są ściśle i w sumie profesjonalnie. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na jakość i również terminowość, by maksymalnie wypełnić wymagania naszych klientów.

Przez wiele lat naszej działalności daliśmy radę stworzyć rozbudowane, wysokiej jakości baza sprzętowe umożliwiające podjęcie różnorakich, nawet najtrudniejszych zleceń. W naszym zakładzie posiadamy w tym także centra obróbcze, szlifierki do wałów, otworów czy płaszczyzn, tokarki uniwersalne tudzież automaty tokarskie CNC. Ponadto, współpracujemy z kilkoma uznanymi firmami na terenie całej Polski, by zagwarantować naszym klientom możliwie najwyższą jakość świadczonych usług.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i również biznesowego. Sporą odsetek bazy współpracujących z nami klientów stanowią przedstawiciele gospodarstw rolnych, dla których mamy przygotowany bardzo urozmaicony wybór usług (zajmujemy się miedzy innymi produkcją pomp zasilających do ciągników). Dodatkowo, specjalizujemy się także w produkcji części i również układów hamulcowych do samochodów, złączy hydraulicznych, elementów i również podzespołów do produkcji urządzeń w przemyśle spożywczym, jak również komponentów i również maszyn robionych na zamówienie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 20.11.2017 04:46:20)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy