OD ODKRYWCA

Olej rzepakowy

autor Czerwiec 15th, 2016 Brak komentarzy
Olej rzepakowy

Pliczko Gospodarstwo rolne to jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy, który proponuje Państwu zdrową oraz naturalną żywność. W naszej bogatej propozycji znajdują się produkty najlepszej jakości, zdrowe, o tradycyjnych smakach.

Klientom proponujemy spory wybór produktów spożywczych bez konserwantów, sztucznych barwników, aromatów oraz polepszaczy smaku. Wymiary naszego asortymentu to produkty, które wytwarzamy sami. Wiemy toteż o nich wszystko oraz mamy pewność, że sprzedajemy Państwu najlepszy artykuł. Są to: oleje tłoczone na zimno ( m. in. olej z lnu, olej ze słonecznika, rzepaku, ostropestu), świeże płatki i mąki z pełnego przemiału, wśród których znajdą Państwo również mąki z różnych rodzajów nasion. Mąka, w którą zaopatrujemy naszych klientów, powstaje w tradycyjny sposób: ziarna zbóż albo nasion mielimy w tradycyjnych drewnianych młynach żarnowych. Taki sposób produkcji mąki ma ani chybi oddziaływanie na jej doskonałą jakość.

Mąka oraz oleje tłoczone na zimno to nie wszystko, co przygotowujemy dla szerokiego grona wielbicieli naszych artykułów. Mamy kasze, makarony, zioła, bakalie, jajka. Do tego najlepszej jakości pieczywo, wędliny, sery oraz mleko kozie i krowie.

Zaletą wszystkich naszych artykułów jest ani chybi to, że są w 100% naturalne. Przystępna też jest ich cena.

Należałoby naświetlić, że wiemy, co sprzedajemy naszym klientom, jako że znamy ród naszych produktów.

Wszystkie produkty, jakie udostępniamy Państwu za pośrednictwem internetu są też dostępne w naszym sklepie mobilnym. Szczegółowe informacje na ten zagadnienie, jaki oraz na temat pełnej naszej oferty handlowej znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.pliczko.pl. Zachęcamy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 19.11.2017 17:29:45)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 10.11.2017 11:31:28)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy