OD ODKRYWCA

Pakowanie Warszawa

autor Październik 21st, 2015 Brak komentarzy
Pakowanie Warszawa

Przedsiębiorstwo Pol-art jest to firma z siedzibą w Warszawie, która działa na rynku w tej chwili od 15 lat. Trudni się przede wszystkim pakowaniem, konfekcjonowaniem oraz transportem na obszarze kraju i za granicą. Ugruntowana pozycja na rynku a oprócz tego wieloletnie doświadczenie zapewniają rzetelne oraz terminowe realizacje zadań.

Pol-art proponuje swe usługi w dziedzinie wysyłek krajowych oraz zagranicznych wszelkiego rodzaju artykułów, obsługę konkursów, korespondencji masowej, transport oraz wysyłkę dzieł sztuki, konfekcjonowanie, foliowanie, pakowanie oraz przepakowywanie, a oprócz tego insertowanie. Spełniają również indywidualne potrzeby oraz życzenia klientów.

W trosce o najlepszą jakość świadczoncyh usług oraz zadowolenie klienta wykonają dla Państwa usługi związane z foliowaniem w folię zwykłą wszelkich materiałów promocyjnych oraz reklamowych, książek, czasopism, gadżetów czy broszur. Przy tym celu używany jest specjalistyczny sprzęt a całokształt procesu przebiega z zachowaniem surowych norm. Foliowanie zabezpiecza towar przed działaniem wilgoci oraz promieniowania UV i przed uszkodzeniami czy zarysowaniami, które mogą powstać w toku transportu.

Inną wartą uwagi metodą jest foliowanie termokurczliwe dzięki czemu można na amen łączyć w jedność pakiet nawet kilkanaście materiałów. Folia doskonale przylega do artykułów co ułatwia ich segregowanie oraz transport. W tej podejście na ogół zabezpiecza się książki, magazyny czy kosmetyki.

Całość usług realizowanych przez firmę Pol-art nie jest kosztowna a dodatkowym atutem jest moment realizacji zleceń. Wszelkie kluczowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej pol-art.pl to znaczy pod numerami telefonów zamieszczonymi na stronie www

Biuro Pol-art zlokalizowana jest w Warszawie na ul. Czerniowieckiej 3


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 02.11.2017 03:32:25)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 31.08.2016 01:14:47)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy