PRZEMYSł OD ODKRYWCA

Płyty szkło-epoksydowe EPGC

autor Październik 14th, 2018 Brak komentarzy
Płyty szkło-epoksydowe EPGC

Tworzywa sztuczne są , które w całości zostały wytworzone przez człowieka i są złożone z polimerów syntetycznych. Nie występują w naturze oraz potrzebują obróbki. W dzisiejszych czasach tego typu materiały stosowane są w licznych w szczególności branży farmaceutycznej, spożywczej, maszynowej, meblarskiej, i budowlanej. Jak widać zapotrzebowanie jest ogromne, w głównej mierze z uwagi wielu zalet tworzyw sztucznych. Charakteryzują się one znaczną odpornością na korozję, niską wagą, niewielką gęstością, i łatwością przetwarzania.

Jakkolwiek, aby były użyteczne i sprawnie spełniały swoje zadanie, do której zostały wyprodukowane potrzebna jest obróbka, która polega na nadaniu wymaganego kształtu, który będzie zgodny z ich ostateczną funkcją. Widać duże zapotrzebowanie mające związek z wymienionymi materiałami.

Jakkolwiek nie zajmujemy się każdą branżą. W celu dostarczenia najwyższej jakości naszych produktów nastawiliśmy się na specjalizację, która odpowiada naszym zainteresowaniom. Nasza firma od początku całej działalności związana jest z tematyką elektroenergetyczną. Obrabianie tworzyw sztucznych np: laminaty i duroplasty to nasza specjalizacja, dzięki której wykonywane są wszystkie części konstrukcyjne zgodne z dokumentacją oraz wymaganiami klienta. Dajemy także sposobność technicznej obróbki CNC tworzyw sztucznych sposobami cięcia, frezowania, czy też toczenia.

Własny transport, a tym samym szybki czas dostawy sprawia, że nabyte produkty dostarczane są do wszystkich klientów w możliwie jak najkrótszym czasie. Proponujemy szeroki zakres działania w ramach naszej działalności. Dlatego też namawiamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 27.07.2019 05:38:29)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Cynkowanie łódzkie
Cynkowanie łódzkie

Brak komentarzy

Zraszacze toruń
Zraszacze toruń

Brak komentarzy

Zaślepki do profili
Zaślepki do profili

Brak komentarzy

Reduktory spawalnicze
Reduktory spawalnicze

Brak komentarzy

Kabina lakiernicza – FBD
Kabina lakiernicza – FBD

Brak komentarzy

Uchwyty magnetyczne
Uchwyty magnetyczne

Brak komentarzy