REHABILITACJA OD ODKRYWCA

Podnosniki dla niepelnosprawnych

autor Maj 14th, 2016 Brak komentarzy
Podnosniki dla niepelnosprawnych

Sklep medyczny W Bochnia. Oferujemy przedmioty ortopedyczne takie jak: łóżko ortopedyczne manualne do opieki nad chorym w ośrodku. Łóżko to super zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko ortopedyczne jest sterowane pilotem.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Realizujemy usługi wypożyczania m.in. łóżek rehabilitacyjnych, dla ludzi starszych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno niepełnosprawnych jak i asystentów. W razie potrzeby transport we wskazane miasto plus złożenie. Ceny najlepsze na rynku . W naszej ofercie znajdą Państwo także schodołazy świetnie radzące sobie z barierami architektonicznymi. Również oferujemy podnośniki chorego. A także wózki dla niepełnosprwanych, kule łokciowe, podpórki rehabilitacyjne. Prowadzimy usługi na terenie woj. małopolskiego, woj. śląskiego, woj. podkarpackiego,. woj. zachodniopomorskiego. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń pod podany telefon, a na pewno pomożemy Ci dobrac najlepszy rodzaj sprzętu rehabilitacyjnego.

przedmioty ortopedyczne takie jak: łóżko ortopedyczne manualne do opieki nad chorym w ośrodku. Łóżko to idealne zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko ortopedyczne jest sterowane elektrycznie.

W naszej ofercie jest także schodołaz likwidacja schodów dla osób niepełnosprawnych. Jest on zalecany do jazdy po schodach osób dorosłych, które jeżdżą na wózkach inwalidzkich. Również proponujemy wypożyczenie podnośnik do opieki nad chorym. Umożliwia podnoszenie, transport i opuszczanie osób. Służy pomocą w pielęgnacji i odciąża kręgosłup i plecy. W sklepie dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Jaki wózek inwalidzki powinieneś kupić? W sytuacji, gdy zycie zmusi nas do zainteresowania kupna sprzętu ortopedycznego powinniśmy najpierw wykonać kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, jakie artykuły będziemy musieli kupić, a zarówno, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Bez wątpienia nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, iż ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, jakie mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Ogromnym ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, którym będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 18.05.2017 22:08:50)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Ośrodki rehabilitacyjne warmińsko mazurskie
Ośrodki rehabilitacyjne warmińsko mazurskie

Brak komentarzy

Rehabilitant lublin
Rehabilitant lublin

Brak komentarzy

Laryngologia żyrardów
Laryngologia żyrardów

Brak komentarzy

Fizjoterapeuta dziecięcy wieliczka
Fizjoterapeuta dziecięcy wieliczka

Brak komentarzy

Masaż nowogard
Masaż nowogard

Brak komentarzy

Opieka nad starszymi poznań
Opieka nad starszymi poznań

Brak komentarzy