OD ODKRYWCA

Pojazd elektryczny

autor Maj 5th, 2016 Brak komentarzy
Pojazd elektryczny

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, doświadczona oraz godna zaufania firma, która od wielu lat zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się olbrzymią popularnością w wielu różnych krajach. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo nie tylko wysokiej jakości pojazdy elektryczne, ale również sprawdzone części zamienne, akumulatory oraz akcesoria do wszystkich pojazdów elektrycznych. Warto wspomnieć również i o tym, że od kilku lat nasza firma jest również reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli największego pochodzącego z USA producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem od lat jest satysfakcja a także zadowolenie naszych klientów, dlatego także oferujemy wysokiej jakości pojazdy elektryczne w naprawdę niskich cenach. Cały czas podążamy za wszystkimi nowinkami a także trendami w motoryzacji, aby być w stanie zaspokoić coraz to szersze oczekiwania naszych klientów. W pierwszej kolejności polecamy Państwu sprzedawane przez nas niezawodne akumulatory trakcyjne – kwasowe oraz akumulatory AGM, które mogą pochwalić się bardzo dużym zastosowaniem a także wieloma zadowolonymi klientami. Pełną ofertę wykonywanych przez nas usług oraz więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo ciągle na stronie electrocar.pl, do której odwiedzenia bardzo gorąco zapraszamy.

Jako jedna z niewielu firm w naszym kraju prowadzimy również wysokiej jakości serwis gwarancyjny a także pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części a także zatrudniamy dobrych mechaników, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo trudnych i najbardziej wymagających napraw.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 09.06.2017 23:12:34)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 31.01.2017 21:16:42)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy