GRY OD ODKRYWCA HOBBY OD ODKRYWCA ROZRYWKA OD ODKRYWCA

Porady Gta 5

autor Grudzień 4th, 2012 Brak komentarzy
Porady Gta 5

Porady Gta 5

Sposoby na zwiększenie ilości pieniędzy w GTA 5.

Poza wykonywaniem misji jest jeszcze wiele różnych możliwości na zdobywanie gotówki.

1. Uczestniczenie w kradzieży.

Jeśli w trakcie gry Gta 5 będziesz świadkiem napadu, podjedź czterodrzwiowym autem i pozwól bandytom wsiąść. Gdy złodziejaszki już wskoczą do Twojego samochodu będziesz miał od razu od razu dwie gwiazdki i będzie ścigać was policja. jedź jak najszybciej aby zgubić stróżów prawa. Kiedy już Ci się to uda, Twoi złodzieje pokażą miejsce, w które będziesz musiał ich zawieść. Za wykonanie tej misji pobocznej dostaniesz 1000$

2. Gruppe Sechs

Miej na oku wozy dostępne w Gta 5 firmy ochroniarskiej Gruppe Sechs, które oznaczone są na mapie. W pewnym momencie z vana wyrzucone będą masa pieniędzy, które należy szybko zebrać.

kasę można także zdobyć łapiąc bandytów lub ratując niektóre ofiary, np za oddanie kobiecie skradzionej torebki otrzymujemy 50$.

Doskonal zdolności swojej postaci

Każda z postaci w Gta 5 ma 8 różnych umiejętności. Wykonywanie pewnych czynności wzmocni je bardziej i będą onebardziej skuteczne. aktywność sportowa wzmacnia kondycję fizyczną naszej postaci. Nasz bohater staje się silniejszy co jest bardzo przydatne podczas bójek ulicznych.

Poznawanie ludzi w Gta 5

Zawieranie kontaktów w GTA 5 odbywa się podobnie jak w poprzednich częściach gry. W piątej części gry, mechanizm ten został uproszczony. Nie musimy już zamartwiaćo to aby dbać o kontakt z przyjaciółmi. Zaczynając rozgrywkę jakąkolwiek z postaci otrzymujemy kilku znajomych oraz członków rodziny. Naszych kolegów możemy odwiedzać w ich kwaterach oraz umawiać się z nimi po wcześniejszym wykonaniu telefonu.

Wraz z naszymi postępami w rozgrywce, lista znajomych będzie się rozrastać. Podczas wykonywania różnego rodzaju misji i akcji w Gta 5 będziemy mieli okazję poznać wielu ciekawych ludzi i budować bliższe relacje. W najnowszej części gry po poznaniu kogoś nowego jego dane zostaną dodane do naszej listykontaktów. Mamy zatem możliwość spędzenia czasu z kimś sympatycznym np. z dziewczyną.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 75 (ostatnio: 11.11.2019 06:24:13)
  • yahoo: 23 (ostatnio: 27.01.2018 12:37:48)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Darmowe gry – world-games.pl
Darmowe gry – world-games.pl

Brak komentarzy

Skup gier na konsole
Skup gier na konsole

Brak komentarzy

Obsługa muzyczna Bielsko-Biała
Obsługa muzyczna Bielsko-Biała

Brak komentarzy

Skiny za SMS csgo
Skiny za SMS csgo

Brak komentarzy

Darmowe cd-keye do gier
Darmowe cd-keye do gier

Brak komentarzy

Jak grać w Lotto?
Jak grać w Lotto?

Brak komentarzy