GRY OD ODKRYWCA

Portal MMO- MMORPG

autor Wrzesień 29th, 2017 Brak komentarzy
Portal MMO- MMORPG

Każda chwila wolnego czasu jest zbawienna. Możemy się wtedy dać ponieść swojemu hobby i rozrywce, którą uwielbiamy. Niesłychanie ważne jest, aby ten czas spożytkować na rozluźnienie i zrelaksowanie. Większość z nas odda się swojemu ulubionemu serialowi, inni położą się wygodnie na kanapie, jeszcze inni pójdą na spacer. Są też tacy, którzy odpoczywać będą grając. Nie będzie dla nich nic bardziej wprawiającego w stan nieważkości niż pojedynek online w wirtualnej czasoprzestrzeni.

Wszyscy chyba pamiętamy słynną grę ski jump, w której to mogliśmy wcielić się w skoczka i odpowiednio manewrując klawiszami klawiatury wylądować telemarkiem po udanym wybiciu z rozbiegu skoczni. Pamiętam doskonale, gdy na lekcjach informatyki praktycznie każdy grał w tę grę. Biła ona rekordy popularności, bo oprócz suchego pojedynku pomiędzy graczami w rzeczywistości, można było zagrać także online z osobą z drugiego końca świata. Było to o tyle ekscytujące że jeszcze kilkanaście lat temu, Internet nie był medium osiągalnym dla każdego, wzbudzał więc duże zainteresowanie i fascynację właśnie poprzez tego typu starcia. Gra ta do dzisiaj jest dostępna na naszych komputerach. Dzięki serwisom gromadzącym gry online – również w internecie. Portal MMO oferujący darmowe MMORPG – to skrót od Massively multiplayer online role-playing game pozwala pojedynkować się setkom graczy online w tzw. „wirtualu”. Nic więc dziwnego, że także i dzisiaj SKI JUMP ma swoich fanów i jest najpopularniejszą grą w w.w. Serwisie. Tuż za nią znajdują się tak kultowe tytuły jak: lineage II, Tera: Rising, Delirium, czy Crossout zamykający top 5 najpopularniejszych gier na portalmmo.pl.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż wszystkie gry udostępnione dla graczy są darmowe. Portal oferuje pojedynki zalogowanych użytkowników, wybiera także najlepszą grę według odwiedzających, ale są także wskazówki od redakcji będące złotą radą dla gamingowców. Sprawdź ranking popularnych gier odwiedzając stronę www.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 22.06.2018 06:12:36)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Elo boosting
Elo boosting

Brak komentarzy

Skiny za SMS csgo
Skiny za SMS csgo

Brak komentarzy

Minecraft
Minecraft

Brak komentarzy

Gra przyciągająca ludzi
Gra przyciągająca ludzi

Brak komentarzy

Portal Forminecraft.pl
Portal Forminecraft.pl

Brak komentarzy

Forum GSM
Forum GSM

Brak komentarzy