SKLEPY INTERNETOWE OD ODKRYWCA

Preparat biobójczy

autor 9 stycznia, 2019 Brak komentarzy
Preparat biobójczy

Znana i ceniona spółka Profi serwis specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży wysokiej klasy urządzeń czyszczących.

W swojej bogatej propozycji ma również niemałą gamę środków chemicznych do mycia, towary higieniczne, dozowniki i świetny sprzęt ręczny. Profi serwis to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantuje kompleksową obsługę firm sprzątających, hoteli, zakładów, szkół, myjni samochodowych, firm transportowych, warsztatów i również wszystkich borykających się z zagadnieniem w zakresie utrzymania czystości.

Co ciekawe ta ceniona spółka zapewnia również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń renomowanych producentów takich jak: TMB, Comac,, Portotecnica, Annovi Reverberi, Truvox, Cramer, Primaster.

Naprawy trwają sprawnie, a przeglądy odbywają się z należytą starannością. Także serwis posiada wieloletnie doświadczenie.

Za pośrednictwem serwisu mogą Państwo nabyć akcesoria, części zamienne i eksploatacyjne.

Na stronie internetowej firmy znajduje się kolejka produktów. Np. automaty do mycia posadzek, zamiatarki, polerki, szorowarki, profesjonalne odkurzacze, dozowniki, podajniki, suszarki, oraz wszelkie maszyny wysokościowe.

Przedsiębiorstwo Profi serwis proponuje również niektóre artykuły w cenie promocyjnej. Są też ciekawe, nowe, przystępne towary po bardzo korzystnych cenach. Np. pojemnik na ręczniki papierowe, łokciowy dozownik mydła, dozowniki do preparatów myjących.

Cały opis produktów, ceny, aktualności i dane kontaktowe znajdą Państwo na przejrzystej stronie internetowej Profi-serwis pl. To przedsiębiorstwo, z którą pożądane byłoby nawiązać połączenie. Jest jej osoba otwarta na wszelkie propozycje. Zapraszamy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 13.02.2020 08:56:18)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Kije bilardowe
Kije bilardowe

Brak komentarzy

Ogrzewanie podjazdów
Ogrzewanie podjazdów

Brak komentarzy

Nerta
Nerta

Brak komentarzy

Czapka z kaszmiru
Czapka z kaszmiru

Brak komentarzy

Płyn do mycia naczyń
Płyn do mycia naczyń

Brak komentarzy

Kosz piknikowy
Kosz piknikowy

Brak komentarzy