KLIMATYZATORY OD ODKRYWCA

Przewód elastyczny izolowany

autor Sierpień 11th, 2016 Brak komentarzy
Przewód elastyczny izolowany

Kluczowym profilem działalności Hthwarszawa.pl jest sprzedaż wysokiej klasy urządzeń, akcesoriów wentylacyjnych i również klimatyzacyjnych. Jesteśmy liderami w branży już od wielu lat, skutkiem tego do perfekcji znamy wymagania naszych klientów.

Stale rozszerzamy wachlarz, iżby każdy znalazł to, czego aktualnie potrzebuje. W naszej ofercie znajdziesz między innymi kanał wentylacyjny, kształtki, akcesoria do wentylacji i klimatyzacji, przewód elastyczny izolowany, anemostaty kwadratowe, kratki wentylacyjne, zawory, wentylatory, klimatyzatory, systemy zamocowań, izolacje techniczne, systemy przeciwogniowe (klapy p.poż., zawory p.poż. kanały oddymiające gatunku PD, izolacja ogniowa CONLIT, drzwi powietrzno-szczelne) i również dużo więcej. Sprzedawane przez nas artykuły pochodzą od znanych i cenionych producentów.

Nawiązaliśmy liczne współprace z krajowymi i zagranicznymi dostawcami. Zdobyliśmy prestiżowych kontrahentów m.in. Frapol Sp. z o.o., Konwektor Sp. z o.o., RDJ Klima sj, Rockwool Polska Sp. z, Juwent sj, Belimo Siłowniki S.A., Systemair, Helios, Venture Industries Sp. z o.o. i inne. Nasza hurtownia wentylacyjna spełni wymagania nawet w najwyższym stopniu wymagających klientów. Zaufało nam aktualnie tysiące zadowolonych osób – możesz być następnym! Zapewniamy najniższe ceny na rynku i również dogodne warunki współpracy. Dla nas na pierwszym miejscu jest zadowolenie klienta. W razie problemów lub wątpliwości skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub przez e-mail.

Błyskawicznie odpowiemy na każde Twoje pytanie i również udzielimy Ci niezbędnych informacji. Dołożymy wszelkich starań, iżby rozwiązać Twój problem i zaproponować Ci produkt, który spełni wszystkie Twoje potrzeby.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 01.03.2018 06:54:46)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 26.11.2017 04:43:39)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Komory chłodnicze Bydgoszcz
Komory chłodnicze Bydgoszcz

Brak komentarzy

Znaczenie wentylacji w budynkach użyteczności publicznej – HVAC Polska Ogrzewanie Poznań
Znaczenie wentylacji w budynkach użyteczności publicznej – HVAC Polska Ogrzewanie Poznań

Brak komentarzy

Dimplex
Dimplex

Brak komentarzy