USłUGI OD ODKRYWCA

Regeneracja turbin ciężarowe

autor Styczeń 19th, 2019 Brak komentarzy
Regeneracja turbin ciężarowe

Interhome Company Ltd. regeneracja turbosprężarek, to spółka z ponad 25-letnim doświadczeniem. Ogromne doświadczenie z zakresu usług motoryzacyjnych, między innymi regeneracji turbosprężarek sprawiło, że firma w dynamicznym tempie zaczęła rozwijać się oraz stawać się liderem w branży motoryzacyjnej.

Firma zajmuje się skupem, sprzedażą i regeneracją turbosprężarek do aut osobowych, ciężarowych, ciągników rolniczych i sprzętu budowlanego, sprzedażą regenerowanych oraz nowych turbosprężarek z gwarancją od 12 do 36 miesięcy. Firma posiada nowoczesny park mechaniczny, umożliwiający regenerację wszelkich typów turbosprężarek, które po naprawie trafiają na testy na profesjonalnym analizatorze do ustawiania przepływów gazów spalinowych przez zmienną geometrię VNT, oraz spory stok magazynowy zregenerowanych turbosprężarek (w przypadku braku zregenerowanej turbosprężarki na miejscu, czas standardowej regeneracji wynosi do 24h).

Utrzymanie wysokiego poziomu usług oraz spełnianie wszelkich wymagań klienta, są zasługą posiadania szerokiego wachlarza usług oraz doświadczonej kadry pracowników, zapewniających szybką i fachową obsługę w miłej i sympatycznej atmosferze.

Firma do dziś dała nowe życie ponad 3 tysiącom turbosprężarek. Do tych zasług zalicza się również między innymi regeneracja turbin ciężarowe, a wszystko dzięki załodze, która ma wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, poprzez przebyte liczne kursy i szkolenia. Firma zapewnia 100% gwarancji długotrwałej pracy komponentów użytych przy naprawie turbosprężarki, dzięki najlepszej klasy użytych materiałów i rygorystycznej kontroli w procesie produkcji.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 23.05.2019 19:35:42)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Geoblock
Geoblock

Brak komentarzy

Wypożyczalnia szczawnica
Wypożyczalnia szczawnica

Brak komentarzy

Skup łożysk
Skup łożysk

Brak komentarzy

Nieruchomosci swidnica
Nieruchomosci swidnica

Brak komentarzy

Wideofilmowanie gdańsk
Wideofilmowanie gdańsk

Brak komentarzy

Asg poznań
Asg poznań

Brak komentarzy