PRZEMYSł OD ODKRYWCA

Siatki poliamidowe

autor Grudzień 19th, 2016 Brak komentarzy
Siatki poliamidowe

Nasza firma określana mianem najlepszego producenta dzianin technicznych. Co to określenie właściwie oznacza? Jesteśmy firmą, która w swojej produkcji stosuje wysokiej klasy technologie. Należałoby dodać, że jesteśmy jedną z niewielu firmą na obszarze Polski, która dysponuje pełnym cyklem produkcyjnym. Nasza przedsiębiorstwo, czyli znany wytwórca dzianin technicznych ciągle modernizuje swoje systemy a oprócz tego powiększa park mechaniczny, który jest bardzo nowoczesny. Dzięki tym wszystkim zabiegom, otrzymane w ten sposób towary, całkowicie odpowiadają oczekiwaniom naszych klientów a oprócz tego najnowszym trendom rynkowym. Jako wytwórca dzianin technicznych dbamy o środowisko naturalne, stosując technologię, która jest energooszczędna.

Pośród naszej propozycji, bardzo dużą popularnością cieszą się dzianiny welurowe. Welur niezwykle miękka tkanina, która jest bardzo doskonałej jakości. Czym się charakteryzuje? Jest bardzo rozciągliwa i niezwykle puszysta. Zaskakujący splot sprawia, że tkanina ma niezwykle naturalny i wytworny wygląd. Dzianiny welurowe idealnie nadają się jako tkaniny konfekcyjne, obiciowe czy też dekoracyjne. Niezwykle często są używane jako dodatki do strojów estradowych czy też odzieży.

Nasza przedsiębiorstwo posiada także, bardzo duży wybór jeśli chodzi o dzianiny bieliźniarskie. Chodzi tutaj o dzianiny, które można zastosować do produkcji odzieży sportowej, codziennej a oprócz tego tak popularnej ostatnimi czasy, modelującej. Taki rodzaj dzianiny bieliźniarskiej ma odpowiednio dobrany skład i stopień elastyczności. Uzyskujemy w ten rozwiązanie rezultat oddychania skóry, poprzez właściwe odprowadzanie wilgoci. Dzianiny bieliźniarskie mają zmieniony stopień elastyczności.

Polecam korzystanie z usług naszej firmy! Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z efektów swoich zakupów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 25.06.2017 17:28:21)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Frezarki do słupka
Frezarki do słupka

Brak komentarzy

Hotele Toruń
Hotele Toruń

Brak komentarzy

Piaskowiec kamień elewacyjny murowy ogrodowy
Piaskowiec kamień elewacyjny murowy ogrodowy

Brak komentarzy

Turbiny wiatrowe
Turbiny wiatrowe

Brak komentarzy

Monitoring warunków klimatycznych
Monitoring warunków klimatycznych

Brak komentarzy

Szlifowanie bezkłowe
Szlifowanie bezkłowe

Brak komentarzy