WARSZTATY SAMOCHODOWE OD ODKRYWCA

Skrzynie automatyczne naprawa

autor Sierpień 27th, 2014 Brak komentarzy
Skrzynie automatyczne naprawa

Biznes handlowo-usługowe ABS Długołęka od 15 lat kreuje usługi takie jak naprawa automatycznych skrzyń biegów, wraz z sześciomiesięczną gwarancją na serwis, komputerowa diagnostyka automatycznych skrzyń biegów, diagnostyka oraz dodatkowo regeneracja sterowników skrzyń biegów (elektrohydraulicznych sterowników), wymiana olejów w skrzyniach biegów metodą statyczną oraz dodatkowo dynamiczną.

W przypadku gdy do naprawy przydadzą się części zamienne to nie będzie wymagane ich wykupowanie w sklepach czy też hurtowniach gdyż nasza spółka prowadzi także sprzedaż nowych części zamiennych do automatycznych skrzyń biegów, a także sterowniki elektrohydrauliczne fabrycznie nowe i dodatkowo profesjonalnie regenerowane. Automatyczne skrzynie to główny obiekt działalności korporacji, w związku z tym firma w zakresie naprawy oraz dodatkowo diagnostyki automatycznych skrzyń biegów współpracuje z kilkoma firmami zagranicznymi oraz dodatkowo uczestniczy w szkoleniach zagranicznych dotyczących naprawy przyszłościowych, współczesnych skrzyń biegów. Naprawa automatycznych skrzyń biegów przebiega w oparciu o najnowsze techniki oraz dodatkowo przy użyciu fachowych sprzętu oraz dodatkowo urządzeń charakteryzujących się idealną klasą. Firma koncentruje własne wysiłki by dać gwarancję najwyższą jakość usług, szybką realizację napraw oraz dodatkowo fachowe podejście do sprawy. Realizując naprawy firma korzysta wyłącznie z oryginalnych części zamiennych.

Dla nas nie posiada znaczenia jakim samochodem jeździsz, bo jesteśmy w stanie wymienić jakiekolwiek automatyczne skrzynie części, zdiagnozować je właściwie oraz dodatkowo doprowadzić do stanu zupełnej używalności. Z usług naszej korporacji skorzystało już wielu kontrahentów indywidualnych jak też różnorakie korporacji. O ile jeszcze nie zdecydowałeś się co zrobić ze swoim autem, w którym awarii uległa skrzynia biegów to niezwłóczenie skorzystaj z naszych usług. Do naszej korporacji zapraszamy każdą osobę, która potrzebuje fachowej pomocy związanej ze swoim autem. Zaoferujemy Ci kompleksowe usługi, z których jesteśmy pewni, że będziesz całkowicie zadowolony oraz dodatkowo polecisz nas swoim znajomym. Co więcej pragniemy poinformować, że prowadzimy sklep internatowy, w którym można się na bieżąco zapoznać z cenami jakie obowiązują za informacje części.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 20 (ostatnio: 21.11.2019 17:44:42)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 20.06.2016 12:58:27)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Opony Żoliborz
Opony Żoliborz

Brak komentarzy

Klimatyzacja Kraków
Klimatyzacja Kraków

Brak komentarzy

Felgi naprawa
Felgi naprawa

Brak komentarzy

Serwis skoda śląsk
Serwis skoda śląsk

Brak komentarzy

Wulkanizacja 24h kraków
Wulkanizacja 24h kraków

Brak komentarzy

Regeneracja tylnej belki peugeot 206
Regeneracja tylnej belki peugeot 206

Brak komentarzy