OD ODKRYWCA

Słupy oświetleniowe

autor Marzec 24th, 2016 Brak komentarzy
Słupy oświetleniowe

Wytwórca konstrukcji stalowych, Elmonter z Zagórowa, od ponad dwudziestu lat buduje swą pozycję na rynku krajowym i również zagranicznym.

W zakładach produkcyjnych w Zagórowie i również Michalinowie powstają artykuły w trzech grupach asortymentu: oświetlenie (słupy, maszty, skomplikowane systemy oświetleniowe, latarnie, oprawy), energetyka (słupy rurowe i również stalowe dla niskiego, średniego i również wysokiego napięcia, konstrukcje specjalne (pod sygnalizację, pod zasilanie hybrydowe, stalowe konstrukcje odgromowe). Innowacyjny park maszynowy, najnowocześniejsze technologie, ponad stu doświadczonych pracowników, klasa organizacji pracy to sekret sukcesu Elmontera. Jego artykuły są doskonałej klasy, o czym świadczą przyznane certyfikaty. Poza powyższymi rozwiązaniami, Elmonter oferuje też robienie projektów budowlanych a oprócz tego konstrukcji wykonawczych dla m.in. reklam i również wież oświetleniowych. W celu uzyskania szczegółów wypada skontaktować się bezpośrednio z firmą, wybierając jedną z form podanych na stronie internetowej firmy www.elmonter.pl. Na wspomnianej stronie znajdują się też katalogi latarni, opraw oświetleniowych, słupów rurowych konstrukcji oświetlenia drogowego.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo Handlowe Elmonter pracuje zgodnie z normami(PN-M-69009) i również wymogami technicznymi (Certyfikat Zgodności WE nr 1488-CPD-0286/Z), a na swoje artykuły daje gwarancję, z której warunkami wypada się zapoznać w momencie zakupu. Duża konkurencyjność firmy, nieustający rozrost i również doskonalenie, ochrona o każdy szczegół jest jej niewątpliwym atutem i również szansą na dalszym umacnianiu się na rynku konstrukcji stalowych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 10.11.2017 08:56:15)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy