USłUGI OD ODKRYWCA

Sprowadzenie zwłok – Apokalipsa

autor Marzec 19th, 2017 Brak komentarzy
Sprowadzenie zwłok - Apokalipsa

Firma Apokalipsa przez przeszło 25 lat swojego istnienia, zebrała ogromne doświadczenie w dziedzinie usług pogrzebowych. Dzięki temu podejmie się każdego, nawet najbardziej niełatwego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych klientów bardzo trudny czas, tym samym nasza pomoc jest wszechstronna i kompleksowa, by maksymalnie ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalizacja przedsiębiorstwa Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się poprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim i niemieckim, są do dyspozycji kontrahenta 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszystkich formalności zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami, bo działają prężnie w kilkunastu krajach na całym świecie. Transport zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, a także drogą lotniczą i morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się tylko z najnowocześniejszych samochodów, przystosowanych do przewozu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w bezawaryjne agregaty chłodnicze.

Firma Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, także za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, a także dowolnych instytucji i organizacji.

Firma Apokalipsa gwarantuje swoim klientom spełnienie wszelkich wymogów sanitarnych i prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Zakład pracy oferuje także trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • yahoo: 1 (ostatnio: 05.11.2017 17:38:37)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Odzyskiwanie danych z macierzy
Odzyskiwanie danych z macierzy

Brak komentarzy

Number lookup
Number lookup

Brak komentarzy

Wuko wrocław
Wuko wrocław

Brak komentarzy

Awaryjne otwieranie samochodów Kołobrzeg
Awaryjne otwieranie samochodów Kołobrzeg

Brak komentarzy

Http://www.telefonykomorkowe.net.pl
Http://www.telefonykomorkowe.net.pl

Brak komentarzy

Maszyna do pakowania
Maszyna do pakowania

Brak komentarzy