USłUGI OD ODKRYWCA

Sprowadzenie zwłok – Apokalipsa

autor Marzec 19th, 2017 Brak komentarzy
Sprowadzenie zwłok - Apokalipsa

Firma Apokalipsa przez przeszło 25 lat swojego istnienia, zebrała ogromne doświadczenie w dziedzinie usług pogrzebowych. Dzięki temu podejmie się każdego, nawet najbardziej niełatwego zadania związanego z transportem zwłok. Rozumiemy, że jest to dla naszych klientów bardzo trudny czas, tym samym nasza pomoc jest wszechstronna i kompleksowa, by maksymalnie ich odciążyć w zaistniałych okolicznościach.

Transport zwłok z zagranicy to specjalizacja przedsiębiorstwa Apokalipsa. Nasi pracownicy, posługujący się poprawnie językiem francuskim, angielskim, włoskim, rosyjskim i niemieckim, są do dyspozycji kontrahenta 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Pomogą oni w załatwieniu wszystkich formalności zarówno na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami, bo działają prężnie w kilkunastu krajach na całym świecie. Transport zwłok do Polski może być zrealizowane przy pomocy autokarawanów, a także drogą lotniczą i morską. Posiadana przez przedsiębiorstwo Apokalipsa flota składa się tylko z najnowocześniejszych samochodów, przystosowanych do przewozu zmarłych. Wszystkie one są wyposażone w bezawaryjne agregaty chłodnicze.

Firma Apokalipsa szeroko współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi, także za granicą. Zlecenia na transport zwłok są przyjmowane od osób prywatnych, zakładów pogrzebowych, a także dowolnych instytucji i organizacji.

Firma Apokalipsa gwarantuje swoim klientom spełnienie wszelkich wymogów sanitarnych i prawnych obowiązujących przy transporcie zwłok z zagranicy. Dostosowuje ona usługi do zwyczajów religijnych różnych wyznań. Zakład pracy oferuje także trumny dostosowane do przepisów w każdym kraju, z którego sprowadzone mają być zwłoki.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • yahoo: 1 (ostatnio: 05.11.2017 17:38:37)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Studio nagrań Wrocław
Studio nagrań Wrocław

Brak komentarzy

Retourware
Retourware

Brak komentarzy

Druki samokopiujące
Druki samokopiujące

Brak komentarzy

Piece kaflowe
Piece kaflowe

Brak komentarzy

Naprawa komputerów Warszawa Bródno
Naprawa komputerów Warszawa Bródno

Brak komentarzy

Psycholog Płock
Psycholog Płock

Brak komentarzy