OD ODKRYWCA

Stroje na karnawał

autor Czerwiec 2nd, 2016 Brak komentarzy
Stroje na karnawał

Zabawy karnawałowe, na których wymagane są przebrania stają się coraz bardziej popularne. Tradycyjne stroje wieczorowe są wypierane przez w wyższym stopniu zabawne formy spędzania karnawału. Firma Ekomod szyje specjalne stroje na mięsopusty dla dorosłych i również na potrzeby teatralne.

Szycie strojów odbywa się na skalę masową. Doświadczeni krawcy zapewniają możliwość uszycia strojów dla grup teatralnych, wypożyczalni czy zespołów muzycznych. Stroje szyte są na miarę i również na indywidualne zapotrzebowanie klienta. Firma perfekcyjnie potrafi się porozumieć z klientem i również dostosować ofertę do jego potrzeb. Stroje na karnawał dla dorosłych produkowane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia dłuższe eksploatacja. Nie niszczą się szybko, łatwo można je utrzymać w czystości przez co mogą być długo eksploatowane.

Firma trudni się także w szyciu strojów szlacheckich profesjonalnie odwzorowując każdy nawet najmniejszy detal. Fachowe podejście do pracy gwarantuje spektakularne efekty. Wszelkie dodatki do strojów szyte są samodzielnie. Ekomod przypadkiem pochwalić się również uszyciem strojów na przedstawienie dla znanego zespołu „Queens”, którego członkowie wystąpili w nich w programie Kuby Wojewódzkiego.

Propozycja firmy zawiera także realizację projektów dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla przedszkoli, szkół, teatrów, firm reklamowych i również na specjalne zamówienie klientów indywidualnych. W sprzedaży dostępne są stroje zarówno dla dorosłych jak i również dla czereda. Posiadają gotowe stroje, jest także możliwość uszycia wybranego na miarę rodzaju. Wszechstronność i również doświadczenie gwarantuje terminowe realizowanie zadań.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 20.11.2017 05:13:11)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy