OD ODKRYWCA

Stymulator systemu korzeniowego

autor Marzec 28th, 2016 Brak komentarzy
Stymulator systemu korzeniowego

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Polger-Kido powstało z myślą sprowadzenia do Polski wysokiej klasy preparatów służących do rolniczej a oprócz tego ogrodniczej produkcji roślinnej a także środków kluczowych dla ochrony środowiska.

Marzysz o pięknym trawniku, a na przykład skarpa dopiero co została ułożona lub jest dość trudno dostępna?

Zajrzyj do nas, oferujemy preparat do trawników Bio-algeen Koncentrat w płynie, który jest zawiesiną granulatu Bio-algeen Granulat.

Jak to działa?

Wystarczy wymieszać nasz preparat z wodą, nawozem a oprócz tego nasionami trawy a oprócz tego spryskać taką mieszanką podłoże. Koncentrat posiada niezwykłe właściwości tworzenia w wodzie nierozpuszczalnych struktur, które chronią podłoże przed erozją. Wschodząca trawa praktycznie zaraz puszcza korzenie a oprócz tego silne ulewy nie są w stanie zatrzymać tego procesu. Nawet po latach skarpy, na których zastosowano nasz środek wykazują szalenie wysoką aktywność biologiczną.

Potrzebny Ci jest stymulator systemu korzeniowego?

Otóż to, że posiadamy taki towar w swojej ofercie. Masz już dość strat, które są nieodzowne przy przesadzaniu roślin? Nasz środek uratuje każdą roślinę.

Jak to działa?

Bio-algeen Koncentrat do korzeni stosuje się na zasadzie kąpieli korzeni. Preparat tworzy na nich półprzepuszczalne membrany, które rozpoczynają tok osmozy, oznacza to przepływu wody w

kierunku o najwyższym stopniu koncentracji jonów, a więc do korzeni, zmuszając je wskutek tego do wchłonięcia wody. Dzięki temu| procesowi flora nie doznaje szoku po przesadzeniu.

Wdrożenie preparatu Bio-algeen Koncentrat do korzeni przyspiesza ukorzenienie się rośliny w nowym a oprócz tego obcym podłożu.

Nasze produkty są gwarancją sukcesu.

Sprawdź nas, a nie pożałujesz!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 12.04.2017 21:06:05)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy