OD ODKRYWCA

Szkolenie na patent sternika jachtowego

autor Grudzień 18th, 2016 Brak komentarzy
Szkolenie na patent sternika jachtowego

Szkoła Żeglarstwa JUNGA działa ciągle na rynku już od prawie 10 lat z powodzeniem kształcąc coraz to młodszych adeptów morskich przestrzeni oraz żeglarstwa. Najpopularniejsza oraz w najwyższym stopniu uznana szkoła żeglarstwa w województwie pomorskim od 2000 roku.

JUNGA to głównie niesamowita żeglarska pasja połączona ze wspaniałym darem smakowania wielkiej wody wszystkimi, nawet w najwyższym stopniu uśpionymi zmysłami, z wrodzoną dziecięcą ciekawością oraz nieprzeniknioną wrażliwością na to co nas otacza. Załoga szkoły JUNGA stawia sobie za najważniejszy cel urzeczywistnianie nawet w najwyższym stopniu szalonych młodzieńczych aspiracji oraz marzeń dotyczących morza. W ofercie szkoły da się znaleźć szkolenia oraz kursy żeglarskie dla początkujących a oprócz tego bardziej doświadczonych adeptów morza oraz żeglarstwa, a także szkółki żeglarskie dla dzieci oraz młodzieży trwające od kilku do kilkunastu dni.

JUNGA oferuje także czartery przeszło 4000 jachtów na całym świecie, a też profesjonalną obsługę oraz rzetelną pomoc doświadczonych żeglarzy, którzy swoje szlify zdobywali na akwenach całego świata.

Szkoła żeglarstwa JUNGA oferuje również stosunkowo krótkie rejsy weekendowe dla początkujących po Zatoce Gdańskiej, jak oraz zdecydowanie bardziej ambitne dalsze wyprawy oceaniczne. Trasy wszystkich proponowanych rejsów prowadzą szlakami przetartymi przez żeglarzy pracujących w szkole, którzy mogą się pochwalić bardzo bogatym oraz cennym doświadczeniem na różnych akwenach świata. JUNGA to głównie doskonały dla osób, które wciąż nie wiedzą czy żeglarstwo to ich pasja. Członkostwo w kursach oraz rejsach organizowanych przez szkołę JUNGA z pewnością ich do tego przekona.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 01.03.2018 15:57:12)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy