TRANSPORT OD ODKRYWCA

Transport Polska-Szwajcaria

autor Kwiecień 17th, 2018 Brak komentarzy
Transport Polska-Szwajcaria

Poszukujesz firmy transportowej, która przewozi towary do Szwajcarii, Niemiec lub Włoch? Jeśli tak jesteś we właściwym miejscu! TWD Logistic to polska firma, która operuje właśnie w tych państwach, a także wielu innych.

Właścicielami tej zasłużonej już firmy transportowej są Agnieszka Otto oraz Marek Niżankiewicz, oznacza to ludzie, którzy o logistyce i spedycji wiedzą raczej wszystko.

Personel TWD Logistic dba o każdy detal związany z transportem danego towaru i cierpliwie realizuje swoje obowiązki i zadania. Potwierdzić to mogą z pewnością klienci, którzy chwalą indywidualne i rzetelne podejście do każdego zamówienia.

Największe rozeznanie TWD posiada w Szwajcarii. Poza przewozem towarów do tego kraju, firma jest w stanie pomóc w dokonywaniu odpraw celnych i wszystkich rzeczy z tym związanych. Jest to możliwe dlatego, dlatego że TWD współpracuje z agencjami celnymi na terenie Szwajcarii obecnie od wielu lat. Opróćz tego, firma może poszczycić się długoletnią współpracą ze znanymi eksporterami i importerami oraz z doświadczonymi spedycjami krajowymi i zagranicznymi.

TWD Logistic działa w całej Europie, lecz preferowanymi kierunkami są takie państwa jak Węgry, Austria, Słowenia, Chorwacja i wspomniane wyżej Niemcy, Szwajcaria i Włochy.

TWD to przede wszystkim definicja szybkiej dostawy przewożonych ładunków oraz kompetentna i dobra jakość świadczonych usług. Prócz tego firma gwarantuje stały kontakt z kierowcą i sposobność monitorowania przewożonego towaru.

TWD Logistic Sp. J. swoją siedzibę posiada w Gliwicach przy ul. Kościuszki 1c. Więcej informacji można uzyskać na stronie firmowej www.twdlog.pl lub na oficjalnym profilu na Facebooku.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 24.10.2018 01:10:28)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Bus holandia polska
Bus holandia polska

Brak komentarzy

Prywatne transfery lotniskowe
Prywatne transfery lotniskowe

Brak komentarzy

Busy polska Anglia
Busy polska Anglia

Brak komentarzy

Taxi Gdańsk
Taxi Gdańsk

Brak komentarzy

Wycieczki po gdansku
Wycieczki po gdansku

Brak komentarzy

Wynajem autokarów
Wynajem autokarów

Brak komentarzy