ROLNICTWO OD ODKRYWCA

Trawy pastewne – agriland.pl

autor 21 stycznia, 2017 Brak komentarzy
Trawy pastewne - agriland.pl

Przedsiębiorstwo Agri Land jest firmą, która działa na rynku od 2000 roku. Od początku jej działania skupiała się na sprzedaży nasion lucerny, i również produkcji wyspecjalizowanych mieszanek trawy. Przez cały czas firma oferuje klientom jeszcze lepsze odmiany lucerny, dostosowane do warunków panujących w Polsce, dzięki współpracy z zagranicznymi hodowcami lucerny, w tym także z amerykańskim Forage Genetics. Lucerna – nasiona od firmy Agri Land to 3 odmiany lucerny – legend, legendairy i również perfecta. Odmiany te pochodzą z amerykańskiej hodowli i również wyróżniają się wytwarzaniem aż 5 liści, gdzie standardowe posiadają tylko 3. Wszystkie te odmiany osiągają niezwykle wysokie plony, co jest niezwykle korzystne dla hodowców.

Jedną z istotnych zalet lucerny z hodowli amerykańskiej jest niższa zawartość szkodliwej substancji – saponiny, którą zalicza się do szkodliwych dla zwierząt. Lucerna od firmy Agri Land może być przeznaczona do bezpośredniego karmienia, lecz także na siano, kiszonkę albo sianokiszonkę.

Innym wyrobem, który oferuje Agri Land są trawy pastewne. W propozycji można znaleźć mieszanki traw od ogólnych mieszanek z drobnonasiennymi roślinami motylkowatymi, przez te w wyższym stopniu skupione na poszczególnych odmianach – mieszanki z koniczyną białą, z koniczyną łąkową a także koniczyną szwedzką. Do wyboru są jeszcze mieszanki łąkowe, pastwiskowe, uniwersalne czy jednoroczne. Wszystkie oferowane przez nas mieszanki mają swoje specjalne wymagania uprawne i również są przeznaczone pod najrozmaitsze sposoby użytkowania – kośnego, pastwiskowego albo też kośno-pastwiskowego.

Firma Agri Land to ceniona firma, troszcząca się o swoich klientów i również o jakość proponowanych towarów, za sprawą czego jest bez wątpliwości godna uznania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 14.10.2019 02:38:25)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 22.11.2017 10:34:34)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Giełda rolna
Giełda rolna

Brak komentarzy

Pompa do oleju hydraulicznego
Pompa do oleju hydraulicznego

Brak komentarzy

Pożyczki dla rolników
Pożyczki dla rolników

Brak komentarzy

Mata odkażająca na drogę
Mata odkażająca na drogę

Brak komentarzy

Przyczepa
Przyczepa

Brak komentarzy

Sprzedaż używanych maszyn
Sprzedaż używanych maszyn

Brak komentarzy