ZWIERZęTA OD ODKRYWCA ŁóDź OD ODKRYWCA

Tresura psa Łódź

autor Marzec 3rd, 2014 Brak komentarzy
Tresura psa Łódź

Profesjonalne tresowanie psa dorosłego jest rzeczą niezmiernie aktualną – zapisz się zatem razem ze swoim psem do szkoły szkolenia psów gdzie oferowana jest tresura psów.

Zarówno dla Ciebie jak i dla Twojego psa będzie to super wartościowe doświadczenie. Czworonóg nauczy się w trakcie tresury w szkole dla psów, co wolno a czego nie można robić. Psisko musi nauczyć się, jakie jego zachowania są dopuszczalne w ludzkim świecie. Gdy masz takiego psa jak owczarek niemiecki, to bardzo ważne aby go dobrze wyszkolić, tresura owczarka niemieckiego jest niezbędna aby życie z psem było łatwiejsze. Przeczytaj jak wytresować owczarka niemieckiego na tej stronie i obejrzyj film szkolenie labradorów na youtube.

Pies musi wiedzieć co mu wolno oraz to, które działania są nie pochwalane i nie tolerowane. Pies zdoła się tego nauczyć jedynie w trakcie pozytywnego szkolenia wykonanego za sprawą opiekuna – i oczywiście pod bacznym okiem trenera. W innym wypadku pies zachowuje się zwyczajnie jak normalne zwierzę, które kompletnie nie zna ludzkich norm zachowania i robi wszystko ‚po psiemu’. Szkolenie psa metodami pozytywnymi pozwala także nauczyć psiaka wykonywania psich komend takich jak ‚siad’. Pies uczy się co dane wyrażenia ludzkiej mowy oznaczają. Piesek uczy się rozumieć pewne dźwięki jako zachęty do realizowania pewnego typu zachowania – czyli ‚aport’ zaczyna rozumieć jako biec po przedmiot, i przynieść go w pysku. W toku szkolenia pies uczy się także, jakie konsekwencje wytwarza konkretne postępowanie. Jak pies nie był na szkoleniu pozytywnym czy tresurze, wtenczas jest to kolosalna porażka zarówno dla psa młodego jak i dla człowieka. Pies zachowuje się w zgodzie z posiadanymi od urodzenia okrutnymi instynktami.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 56 (ostatnio: 19.09.2019 18:05:48)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 10.11.2017 03:03:12)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Matki pszczele Krainka Carnica
Matki pszczele Krainka Carnica

Brak komentarzy

Wideofilmowanie Video Piksel
Wideofilmowanie Video Piksel

Brak komentarzy

Chihuahua miniaturka
Chihuahua miniaturka

Brak komentarzy

Olej do kopyt – absorbina.pl
Olej do kopyt – absorbina.pl

Brak komentarzy

Burgery Łódź
Burgery Łódź

Brak komentarzy

Sprawdź ofertę naszego lombardu
Sprawdź ofertę naszego lombardu

Brak komentarzy