SPORTY OD ODKRYWCA

Triki Piłkarskie

autor 15 stycznia, 2017 Brak komentarzy
Triki Piłkarskie

Freestyle Football to prężnie rozwijająca się dyscyplina z pogranicza sportu a oprócz tego sztuki. W ostatnich latach szczególnie popularna stała się ona na Zachodzie Europy, jednak również w Polsce rośnie liczba nie tylko jej fanów, ale też czynnie uprawiających ją osób.

Robert Guzik to jeden z w najwyższym stopniu znanych polskich Football freestylowców. Jego wyjątkowe umiejętności zostały docenione nie tylko na krajowym podwórku, ale też w istotnych imprezach międzynarodowych. Lata ćwiczeń a oprócz tego znakomita piłkarska technika sprawiają, że wykonywane przez niego ewolucje a oprócz tego triki wzbudzają zachwyt sędziów i publiczności.

Pokazy Freestyle Football dzięki swojej niezaprzeczalnej widowiskowości już dawno zyskały popularność w dużo szerszym gronie, aniżeli wyłącznie wśród pasjonatów tej dyscypliny. Oferta wykonania freestylowego show wzbogaci każdą imprezę okolicznościową, biznesową czy bądź inną.

Pokazy w wykonaniu Roberta Guzika to zabezpieczenie świetnej zabawy i zachwytu – dzięki swojej nieszablonowości stanowią one świetną alternatywę dla tradycyjnych występów muzycznych a oprócz tego podobnych wydarzeń kulturalnych. Wszechstronny zawodnik w toku występu zaprezentuje akrobacje a oprócz tego sztuczki w rozmaitych stylach – air, sd i upper.

Do tegowśród propozycji dla zdecydowanych partnerów znajduje się również oferta warsztatów. Choć profesja Football freestylowca nie jest łatwa dla początkującego sportowca, to nauka prostych – przede wszystkim – sztuczek będzie z całą pewnością przyjemna pod okiem tak doświadczonego fachowca.

Atutem Freestyle Footballu jest jego uniwersalność – bez względu na charakteru imprezy, konferencji czy spotkania, jest jego osoba gwarancją dobrej zabawy a oprócz tego niezapomnianego widowiska.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 28 (ostatnio: 06.10.2019 12:54:02)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 11.03.2017 17:55:03)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Narty skiturowe Warszawa
Narty skiturowe Warszawa

Brak komentarzy

Treningi zapasów
Treningi zapasów

Brak komentarzy

Trening na tyczkach Krynica
Trening na tyczkach Krynica

Brak komentarzy

Kask wspinaczkowy
Kask wspinaczkowy

Brak komentarzy

Blog golfowy
Blog golfowy

Brak komentarzy

Hatha joga wrocław
Hatha joga wrocław

Brak komentarzy