SPORTY OD ODKRYWCA

Triki Piłkarskie

autor Styczeń 15th, 2017 Brak komentarzy
Triki Piłkarskie

Freestyle Football to prężnie rozwijająca się dyscyplina z pogranicza sportu a oprócz tego sztuki. W ostatnich latach szczególnie popularna stała się ona na Zachodzie Europy, jednak również w Polsce rośnie liczba nie tylko jej fanów, ale też czynnie uprawiających ją osób.

Robert Guzik to jeden z w najwyższym stopniu znanych polskich Football freestylowców. Jego wyjątkowe umiejętności zostały docenione nie tylko na krajowym podwórku, ale też w istotnych imprezach międzynarodowych. Lata ćwiczeń a oprócz tego znakomita piłkarska technika sprawiają, że wykonywane przez niego ewolucje a oprócz tego triki wzbudzają zachwyt sędziów i publiczności.

Pokazy Freestyle Football dzięki swojej niezaprzeczalnej widowiskowości już dawno zyskały popularność w dużo szerszym gronie, aniżeli wyłącznie wśród pasjonatów tej dyscypliny. Oferta wykonania freestylowego show wzbogaci każdą imprezę okolicznościową, biznesową czy bądź inną.

Pokazy w wykonaniu Roberta Guzika to zabezpieczenie świetnej zabawy i zachwytu – dzięki swojej nieszablonowości stanowią one świetną alternatywę dla tradycyjnych występów muzycznych a oprócz tego podobnych wydarzeń kulturalnych. Wszechstronny zawodnik w toku występu zaprezentuje akrobacje a oprócz tego sztuczki w rozmaitych stylach – air, sd i upper.

Do tegowśród propozycji dla zdecydowanych partnerów znajduje się również oferta warsztatów. Choć profesja Football freestylowca nie jest łatwa dla początkującego sportowca, to nauka prostych – przede wszystkim – sztuczek będzie z całą pewnością przyjemna pod okiem tak doświadczonego fachowca.

Atutem Freestyle Footballu jest jego uniwersalność – bez względu na charakteru imprezy, konferencji czy spotkania, jest jego osoba gwarancją dobrej zabawy a oprócz tego niezapomnianego widowiska.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 15 (ostatnio: 13.09.2017 19:44:48)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 11.03.2017 17:55:03)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Blog golfowy
Blog golfowy

Brak komentarzy

Hatha joga wrocław
Hatha joga wrocław

Brak komentarzy

Buty żeglarskie
Buty żeglarskie

Brak komentarzy

Blog o mma
Blog o mma

Brak komentarzy

Trampoliny ogrodowe
Trampoliny ogrodowe

Brak komentarzy

Ciekawa forma aktywności fizycznej
Ciekawa forma aktywności fizycznej

Brak komentarzy