OD ODKRYWCA

Tynk renowacyjny

autor Marzec 14th, 2016 Brak komentarzy
Tynk renowacyjny

Firma ETG trudni się produkcją ciepłego tynku termoizolacyjnego, cienkowarstwowego do gazobetonu, zabytków czy renowacji budynków. W obecnych czasach energooszczędność stała się kwestią dosyć istotną. Producentom zależy na uzyskaniu jak najlepszych efektów przy produkcji różnego gatunku tynków.

Cienkowarstwowy tynk do gazobetonu posiada świetne właściwości termoizolacyjne. Przeznaczony jest do tynkowania fasad, ścian wewnętrznych, skosów, balkonów, pomieszczeń piwnicznych. Nie wymaga on zbrojenia. Najbardziej opłacalna warstwa powinna wynosić około 5-7 mm. Łatwo tworzy dekoracyjną warstwę rodzaju baranek. Doskonale spełnia swoją rolę tworząc izolację cieplną oraz akustyczną. Świetnie chroni przeciwnie wilgoci. Gips do gazobetonu to bezpieczna oraz linia w użyciu zaprawa. Zapakowany jest na sposób ułatwiający transport. Są materiałami niepalnymi oraz zwiększają o 40% serdecznie w środku pomieszczeń.

Gips renowacyjny bez zarzutu nadaje się do odnowy oraz zabezpieczania budynków mających znaczenie historyczne. Pozwala zachować oryginalną strukturę budynków oraz ich naturalny wygląd. Gwarantuje ochronę przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych oraz sprawdza się praktycznie w każdym przypadku. Najwyższa jakość zaprawy gwarantuje realizacja pożądanych efektów.

Wszystkie produkty sprzedawane przez firmę ETG są ekologiczne. W większości składają się ze związków organicznych co sprawia, że są bezpieczne w użyciu. Nie zawierają substancji toksycznych oraz rakotwórczych co pozwala na bezpieczne ich stosowanie również do środka budynków. Paroprzepuszczalność pozostawia suchą ścianę co zapobiega powstawaniu wilgoci oraz oprócz zabezpiecza ścianę.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 21.11.2017 05:18:00)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 11.10.2016 11:56:41)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy