BIZNES OD ODKRYWCA

Usługi księgowe

autor Luty 15th, 2017 Brak komentarzy
Usługi księgowe

Szukasz rzetelnej a oprócz tego sprawdzonej firmy outsourcingowej? Zależy Ci na tym, tak aby zapewniamy ona obsługę na najlepszym poziomie w przystępnej cenie? Jeżeli tak koniecznie powinieneś skontaktować się naturalnie z nami!

Przedsiębiorstwo ICC Consulting Human Resources to firma założona przez osoby z długoletnim doświadczaniem a oprócz tego wiedzą merytoryczną w zakresie proponowanych usług. To, w czym się trudnimy to:

  • rachunkowość,
  • administracja kadrowa a oprócz tego płacowa,
  • Human Resources,
  • szkolenia BHP,
  • ewidencjonowanie czasu pracy,
  • usługi w zakresie zatrudniania cudzoziemców.

Idealnie zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne jest Państwa ukontentowanie z naszych usług stąd do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując pełną odpowiedzialność za powierzone zadania. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, które sprawiają, że jesteśmy poprawnie zorientowani w aktualnie obowiązujących przepisach a oprócz tego wymaganiach rynku. Za sprawą naszej pomocy mogą Państwo efektywnie uszczuplić koszty działalności gospodarczej, i również zwiększyć poufność a oprócz tego bezpieczeństwo danych.

Z naszej propozycji skorzystało obecnie bez liku firm a oprócz tego każda wypowiada się o nas wyłącznie w samych superlatywach, polecając nas innym. Wierzymy, że również a oprócz tego Państwo skorzystacie z naszych usługi a oprócz tego dołączycie do grona ukontentowanych a oprócz tego wiernych klientów.

Każdy używający z naszych usług do końca września 2017 roku zapłaci 50% ceny, którą musi uiszczać w obecnym biurze rachunkowym. Przy skorzystaniu z usług administracji kadrowej kompleksową usługę BHP oferujemy darmowo! Zapraszamy do kontaktu z nami już dziś!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 13.10.2017 20:18:46)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Szkolenia-24
Szkolenia-24

Brak komentarzy

Lombard Grochowska
Lombard Grochowska

Brak komentarzy

Albumina wołowa
Albumina wołowa

Brak komentarzy

Szlifowanie brylantów
Szlifowanie brylantów

Brak komentarzy

Niezawodne pieczątki automatyczne Colop
Niezawodne pieczątki automatyczne Colop

Brak komentarzy

Portal ogłoszeń drobnych
Portal ogłoszeń drobnych

Brak komentarzy