OD ODKRYWCA

Wagi sklepowe

autor Maj 28th, 2016 Brak komentarzy
Wagi sklepowe

Firma KOMPAR z siedzibą w Gdańsku to przedsiębiorstwo z tradycjami oraz ugruntowaną pozycją na rynku urządzeń fiskalnych. Jej początki sięgają 1990 roku. Posiada ona status autoryzowanego dealera urządzeń fiskalnych największych polskich producentów, a w jej propozycji znajduje się utensylia w najwyższym stopniu cenionych na polskim rynku marek.

Prócz kas fiskalnych różnego typu, przedsiębiorstwo KOMPAR proponuje też m.in. wagi sklepowe Gdańsk, weryfikatory cen, ekrany dotykowe, metkownice, programy magazynowe dla gastronomii czy hotelarstwa, oprogramowanie sklepowe, czytniki kodów kreskowych i gamę innych produktów, niezbędnych do sprawnej obsługi punktów sprzedaży.

Alarmy, utensylia do monitoringu, projektowanie oraz wykonanie reklam w samochodowych, wolno stojących oraz wiszących, wielo oraz małoformatowych, ulotki, wizytówki, banery reklamowe – to także znajduje się w propozycji tej firmy. Firma KOMPAR jest firmą rozwijającą się oraz otwartą na potrzeby klientów – zarówno instytucji oraz firm, jak oraz klientów indywidualnych z obszaru całej Polski (bodaj głównym terenem jej działalności jest woj. Pomorskie). Świadczą o tym liczne referencje. Firma KOMPAR jest więc firmą świadczącą usługi kompleksowe.

Oddziały serwisowe firmy znajdują się na obszarze Wrocławia, Krakowa, Warszawy i Łodzi. Telefon serwisowy zapracowany jest 24h/7 dni w tygodniu.

Szczegółowe informacje o propozycji firmy KOMPAR, jej dane kontaktowe referencje, pinakoteka urządzeń fiskalnych wespół ze szczegółowymi oraz czytelnymi ich opisami, taryfa i multum, innych ważnych danych, znajduje się na jej stronie internetowej. Strona jest regularnie aktualizowana. W przypadku dodatkowych pytań pracownicy firmy KOMPAR służą pomocą drogą telefoniczną oznacza to mailową.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 28.03.2018 05:00:03)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 25.08.2016 18:01:29)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy