RELIGIA OD ODKRYWCA

Wiara

autor Czerwiec 19th, 2018 Brak komentarzy
Wiara

Strona lovespeech.pl jest polemiką odnośnie do tego, czym jest wiara i kościół, czy wszyscy zostaniemy zbawieni a oprócz tego czego Pismo Święte uczy nas o życiu.

Odkryjecie tu dużo cytatów z Pisma Świętego, o których może nawet nie mieliście zielonego pojęcia. Dowiecie się czym jest grzech dla człowieka. Poznacie prawa cielesności i psychologii.

Opisane jest tu także, czym jest modlitwa i jak do niej podejść. Nakreślone są postaci Boga Ojca, Syna Bożego i Ducha Świętego. Wspomniana jest także ciemna strona wiary, innymi słowy diabeł.

Znajdziecie tu również obszerne materiały w formie pdf odnośnie do relacji z Bogiem i Duchem Świętym a oprócz tego o diable i nawiedzeniu przez niego. Co więcej dowiecie się więcej odnośnie modlitw.

Strona powstała z myślą o ludziach, którzy chcieliby poznawać chrześcijaństwo. Nie ma jednak na celu obrażać uniżać żadnego innego wyznania i nakłaniać do przejścia na drogę katolicyzmu czy innego odłamu chrześcijaństwa.

Przejrzysty, napisany dużą czcionką tekst, ułatwi czytanie osobom starszym, którzy w tym także zainteresowani są wiarą. Jednak strona jest dla ludzi w każdym wieku i niezależnym wyznaniu. Przybliża ona po prostu Słowo Boże.

W czasach konsumpcjonizmu, kiedy duchowość schodzi na dalszy plan, nauczmy się odkrywać różne prawdy odnośnie do wiary, zdobywać chociażby wiedzę, która być może później będzie procentować. Wiara i kościół to odrębne sfery. Bóg jest bowiem ponad kościołem, więcej jeszcze ponad tradycją.

Szukając swojej świadomości chrześcijańskiej warto poznać, o czym mówi Pismo Święte, do czego zachętę znajdziecie na lovespeech.pl.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 07.09.2019 22:17:15)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Strona o miłości
Strona o miłości

Brak komentarzy