OD ODKRYWCA

Wynajem-mikrobusow.warszawa.pl – zawodowy kierowca

autor Listopad 27th, 2016 Brak komentarzy
Wynajem-mikrobusow.warszawa.pl - zawodowy kierowca

Praca jako dobrze wyszkolony kierowca wymaga od Ciebie kilu rzeczy. Potrzebny jest charakter i zdolności psychofizyczne. Tym bardziej jeżeli funkcjonujesz w przewozie ludzi lub oferujesz wypożyczenie busa wraz z kierowcą. Podstawą jest na pewno umiejętność zachowania zimnej głowy. Dużo młodych ludzi nie zdaje sobie sprawy jak wymagająca jest to praca. Zawsze gdy oznajmiam że jestem zawodowym kierowcą słyszę o to lekka praca na sto procent jesteś zadowolony. Dopiero gdy zaczynam o niej mówić ludzie rozumieją inny obraz tego zawodu. Dziś opowiem jak naprawdę wygląda zawód kierowcy.

Podstawą jest silna psychika. Mówię to naprawdę. W ciągu całego dnia transportowania pasażerów można posłuchać rzeczy fajnych jak i tych złośliwych. Ludzie nie wiedzą że od czasu do czasu po prostu nie masz ochoty na tzw small talk. Często odnajdzie się ktoś kto będzie chciał zagadać. Możesz wyjść na ogromnego gbura i go olać lub stanąć na wysokości zadania i być tym fajnym panem z busa. Bardzo ważna ciągła koncentracja. Wożąc pasażerów nie możesz dopuścić do momentu zawahania.. Masz za sobą osoby które przewozisz dlatego musisz być ciągle skoncentrowany.

Dużo badań udowadnia że zawodowi kierowcy posiadają refleks na poziomie człowieka w wieku 24 lat. To prawda. 40-50 letni kierowca ma tempo reakcji na poziomie mężczyzny w wieku 25 lat. To bardzo ważne w tym zawodzie bowiem kilka milisekund może ocalić życie Twoje i ludzi na pokładzie. Trzeba też wiedzieć że zawód kierowcy nie dobiega końca w czasie kiedy ostatni człowiek opuści pojazd. To ciągłe sprzątnie busa po pracy i ogarnianie go na jutrzejszy dzień. Niestety pasażerowie nie dbają o to co nie jest ich. Jeżeli nie wierzycie wpadnijcie kiedyś na parking autobusów albo busów po pracy i zerknijcie co tam się dzieje.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 08.08.2017 18:00:16)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 22.02.2017 11:51:48)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy