PRODUCENCI OD ODKRYWCA

Wyważanie wirników

autor Grudzień 12th, 2016 Brak komentarzy
Wyważanie wirników

Fundamentem działalności Wamel.com.pl jest produkcja i dystrybucja wysokiej klasy silników komutatorowych prądu stałego i zmiennego małej i średniej mocy.

Przez niemało lat naszej działalności zdobyliśmy rozległą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów, stąd sprostamy oczekiwaniom wszystkich naszych kontrahentów.

Produkowane przez nas silniki są artykułami najwyższej klasy. Zapewniamy atrakcyjne ceny na rynku i dogodne warunki współpracy. W naszej propozycji znajdziesz m.in. silniki o wzbudzeniu elektromagnetycznym, silniki z magnesami trwałymi, silniki serwomechanizmowe i silniki uniwersalne. O ile interesuje Cię generator prądu przemiennego, to świetnie trafiłeś. Na specjalne zamówienie produkujemy projekty i prototypy silników i prądnic (w tym prądnice prądu przemiennego) zgodnie z preferencjami klientów.

Nasze zakład pracy realizuje również usługi związane z serwisem, wyważaniem wirników, magnesowaniem magnesów trwałych, obróbki skrawaniem, projektowania maszyn elektrycznych na indywidualne zamówienie. Świadczone przez nas usługi są całkowicie profesjonalne i na najwyższym poziomie. Dbamy o jak wspaniały poziom zadowolenia klientów, stąd udzielamy szczegółowych informacji na każdym etapie realizacji zamówienia indywidualnego.

Współpracujemy ze znanymi i prestiżowymi markami, tj. np. Lenze, Hoffman, Posco i niemało innych. O ile pragniesz skorzystać z naszych usług skontaktuj się z nami drogą telefoniczna czy też mailową. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje zapytanie i udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Wybierając usługi i produkty Wamel decydujesz się na najwyższą jakość za przystępną cenę.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 10.06.2018 18:54:15)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Regały cynkowane
Regały cynkowane

Brak komentarzy

Blaszane garaże producent
Blaszane garaże producent

Brak komentarzy

Części do spycharek
Części do spycharek

Brak komentarzy

Grawerowanie ręczne Warszawa
Grawerowanie ręczne Warszawa

Brak komentarzy

Producent biletomatów
Producent biletomatów

Brak komentarzy

Włazy
Włazy

Brak komentarzy