MEDIA OD ODKRYWCA

Wywiady z ciekawymi osobami

autor 22 lutego, 2013 Brak komentarzy
Wywiady z ciekawymi osobami

Sieć Internetowa rozwija się w zniewalającym tempie. Od jej początków upłynęło dopiero 20-30 lat i przez ten okres Internet wywarł taki wpływ na ludzi, że obecnie nie mogą się bez niego obejść. Wiele stron i portali weszło do codziennego użytku i także w pracy wykorzystuje się Internet. Przykładów takich stron jest wiele, jednak kilka najważniejszych to:

– Facebook – portal społecznościowy skupiający ludzi z całego świata, który połączony jest z wieloma innymi stronami. Dzięki temu można łatwo ibezproblemowo dzielić się ze znajomymi znalezionymi zasobami.

– Nasza-Klasa – strona funkcjonalnością podobna do Facebooka, jednak skupiający ludzi z poszczególnych klas ze szkół. Jest to dobre by odświeżyć stare znajomości, jednak wraz z rozwojem serwisu, stał się on coraz bardziej uniwersalny.

– Google Maps – Internetowa mapa całej kuli ziemskiej, którą można dowolnie przybliżać i oddalać. To co przyciąga do jej korzystania to ogormna ilość zdjęć satelitarnych, na których widać takie szczegóły jak: kolor auta czy nawet ludzi. Wiele miejsc zostało także sfotografowanych przez jeżdżący samochód.

– Skype – program, który pozwala na połączenie się głosowo z innymi użytkownikami Internetu. Skype można wykorzystywać zamiast telefonu i dzwonić bezpłatnie.

U nas popularność zdobywają takie strony jak Wykop, Money, wspomniana Nasza Klasa, czy Allegro. Ich twórcy z pewnością nie myśleli, że te serwisy osiągną tak wielką popularność i że będą ich używać codziennie tysiące osób. Jak można przeczytać na tej stronie gdzie przeprowadzane są rozmowy z ciekawymi osobami związanymi z Internetem, większość programistów tworzyło swoje strony hobbystycznie w wolnym czasie. Teraz są właścicielami firm które zatrudniają kilkanaście osób, które na bieżąco zajmują się daną stroną. Sieć internetowa jest bardzo zaskakująca i często nie da się przewidzieć co się ludziom spodoba i z czego będą korzystać w życiu powszechnym.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 32 (ostatnio: 10.02.2020 03:27:05)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 09.10.2017 11:48:34)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Streaming video
Streaming video

Brak komentarzy