OD ODKRYWCA

Zajęcia dla dzieci w Akademii Nauki z Olsztyna

autor Marzec 5th, 2016 Brak komentarzy
Zajęcia dla dzieci w Akademii Nauki z Olsztyna

Twoje dziecko ma trudności z czytaniem lub pamięcią? Pragniesz, aby w wolnym czasie miało możliwość by się uczyć? Nie musisz się dalej bać. Wystarczy, że dotrzesz do Akademii Nauki. Znajdziesz nas w paru lokalizacjach na terenie Polski. Jeśli wywodzisz się z północno-wschodnich terenów Polski to nasz najbliższy ośrodek mieści się w mieście Olsztyn, a dokładnie w obszarze geograficzno-kulturowym Mazury. W trakcie roku szkolnego oferujemy kursy i zajęcia odpowiednie do wieku Twojej pociechy. Do nich należy trening pamięci, gdzie budujemy zdolność do zapamiętywania oraz koncentrację, lekcji uczenia czytania przez zabawę w poszukiwaczy przygód,oraz zajęcia z użyciem klocków Lego. W czasie tych ostatnich dziecko poznaje fundamenty tworzenia robotów oraz programowania. Poprzez zabawę dzieci pogłębiają swoje umiejętności matematyczne, a także manualne przez własnoręczne majsterkowanie.

Nasza propozycja jest aktualna także w czasie wakacji zimowych lub letnich. Proponowane z motywem przewodnim obozy są zorientowane w głównej mierze na edukację przez zabawę oraz poszerzenia pasji i kwalifikacji ich uczestników. Dzieci mogą uczęszczać w kursach jazdy konnej, nauki pływania, czy podstaw programowania informatycznego. W ferie tworzone są półkolonie, gdzie także naszym zamierzeniem jest połączenie nauki z zabawą. Dzięki kształceniu zdolności i poszerzaniu perspektyw, dzieci stają się bardziej pewne siebie i śmiałe, a także chętne na odkrywanie świata.

Zasięg zajęć dotyczy także dorosłych. Namawiamy do uczestniczenia w zajęciach szybkiego czytania oraz treningu pamięci, by jak najlepiej użytkować nasz codzienny czas. Brakuje Ci idei na przyjęcie urodzinowe? Zatem jeśli pragniesz zaplanować nietypowe urodziny dla dzieci oferujemy imprezę urodzinową z robotami! W tym czasie solenizant oraz jego szczególni zaproszeni goście mogą przenieść się w unikatowy świat techniki, a także mają zadowolenie z indywidualnie zbudowanych robotów.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 02.12.2017 22:04:18)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 02.07.2016 05:37:57)

Podlinkuj wpis:

About the author autor

Przeprowadzki Zgorzelec
Przeprowadzki Zgorzelec

Brak komentarzy

Kadzidełka
Kadzidełka

Brak komentarzy

Herbata Biała
Herbata Biała

Brak komentarzy

Monitoring łódź
Monitoring łódź

Brak komentarzy

Piec Co – co powinieneś wiedzieć?
Piec Co – co powinieneś wiedzieć?

Brak komentarzy

Zawory
Zawory

Brak komentarzy